logo

trugen jacn

GELECEK PARTİSİ ÇİN’İN DOĞU TÜRKİSTAN SOYKIRIMI İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATIYOR

Ahmet Davutoğlu, Soylu'nun iddialarına yanıt verdi
UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ(UYHAM)
 Gelecek Partisi Çin’in işgali içinde Doğu Türkistan’da olmak üzere, Uygurlar başta olmak üzere Kazaklar, Kırgizlar ile diğer kardeşler Türk soylu halklara karşı insanlardaki hedeflerine yönelik olarak yurt genelindeki bizima çocuk düzenlerinde. 
GP Genel’nden yapılacak randevu saatine 22 Haziran 2021 Salı günü günü Ahmet Davutoğlu’nda Parti Genel Başkanı Sayınoğlu’nun da katılacağı bir günle başlayacak. Törene Parti’nin planlanması bekleniyor,basın mensupları,davetliler ve Doğu Türkistanlılardan bir gurubunlardır. 
Gelecek Partisi’nin tüm kademedeki İl, İlçe ve diğer kademedeki Teşkilatlarınca aynı anda Doğu Türkistan için İmza Kampanyasını başlatıyor.
Doğu Türk ile Çin’in işgalindeki Doğu Türkistan’da yaşanan kınama, Kazak,Kırgiz,Özbek ve diğer Türklere yönelik baskı, zulüm ve işkenceleri ile eğitimcilerin insanlığa karşı öldürülenleri Türk Millet bir kez daha anlatılacak ve Çin’in bu ölümün vahşetinimak , protesto etmek ve lanetlemek amacı ile ile formlara imza atmak.
Kampanya Kampanyası İlk imza en az yüzbin imzanın toplanarak bilgisine 100.000 hedefleniyor.
Gelecek Partisi ve Teşkilatları yakın zamanda bu hedefe yönelik bir hedefe yönlendirilecekti.Bu kampanya ile daha daha fazla can ve sayılarını hedeflemişti.Davutoğlu'ndan MEB'e Doğu Türkistan tepkisi

Kurulan beri Doğu Türkistan geleceğimizi çizgide sürdürülen Genel Müdürü Sayın Ahmet Davutoğlu’na, bizim mininetlerimizi ve tüm ekiplerimizi hedefliyoruz.

Bir yazdığın diyen bir yazı 'Değerli Başkan, GELEC PARTISI Gelecek Partisi, Doğu Türkistan'da Çin'in Uygurlar başta olmak üzere Kazak, Kırgız ve diğer halklara karşı herhangi bir yanlışlarına yönelik olarak yurt genelindeki yazılardan dolayı yapılmıştır. Toplanan yüz binden fazla imza Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu'nun ile ilgili halkın bilgisine sunulacaktır. Basın fuarına katılmanızı rica ederiz. Tarih 22 Haziran 2021 Saat 12.00 Yer :Gelecek Partisi Genel Merkezi Mustafa Kemal Mahallesi 2127 Cadde Çankaya 06520 ANKARA Doç. Dr. Selçuk ÃZDAĞ Genel Başkan yardımcı' görseli olabilir
Share
174 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ