logo

trugen jacn

ÇİN’İN DOĞU TÜRKİSTAN’DKİ CİNAYETLERİNE AİT DEHŞET VERİCİ SON GÖRÜNTÜLER (29)

ÇİN’İN DOĞU TÜRKİSTAN’DKİ  CİNAYETLERİNE AİT  DEHŞET VERİCİ SON GÖRÜNTÜLER  (29)

Mehmet Emin HAZRET (UYHAM)

Bu bölümde ÇKP İşgal yönetiminin Doğu Türkistan’daki insanlık dışı cinayetlerine ait 3 ayrı korkunç ve dehşet verici görüntüler hakkında bilgi verme ye çalışacağım.Bu görüntüler Doğu Türkistan’da yaşayan etnik Han Çinlisi bir göçmen tarafından çekilmiş olup,buradan merkezi Çin’deki bir yakınına iletilmiştir ve buradan da dış dünya’ya servis edilmiştir ;

  1. Sıradaki Görüntü : Konuşan Uygurların aksanından olayın Doğu TÜrkistan’in Hoten kentinin varoşlarındaki bir Mahallede bulunan ve karantina sebebi ile evlerinden çıkmaları yasaklanan ancak hiç bir hayatı ihtiyacı karşılanmayıp ölüme terkedilen bir Uygur aile kadınına ait olduğu anlaşılıyor. Bu Uygur ailenin evine Çin’in sağlık Kontrol elemanları geliyor ve evin her tarafının aramaya tabi tutuyor.Ayrıca,bu evde yaşayanlardan Çinvirüsü Covid-19’dan ölenler olup olmadığını kontrol etmek istediklerini belirtiyorlar .Uygur Türkü kadının konuşmasından ailenin yiyecek,temizlik ve diğer gerekli malzemelerin olmadığını ve çok zor durumda olduğunu belirtiyor.Bu görüntülerden anlaşılacağı üzere Çinli işgalcılar Wuhan’de üreterek Doğu TÜrkistan’a ve dünyaya salgın olarak yaydığı Çinvirüsü ‘nü Uygur Türklerini soykırım aracı olarak kullandıkları açıkca görülüyor.
  2. Görüntü : Doğu Türkistan’daki bir Çin tipi Toplama/Nazi kampına aittir.20 Ağustos 2020 günü 15 kişiden oluşan bir kobay gurubuna adı biertilmeyene ancak,Çinvirüsü Covid-19 Vebası için denenmesi gereken bir ilaç Çinli bir Kamp yöneticisinin komutu ile aynı anda mühkimlara içiriliyor. Deneme süresi 14 gün olması gerekirken,ilacın bir aydan beri Uygur tutuklular üzerinde denendiği anlaşılıyor.Bu da Uygur Türklerinin Çinvirüsü ilacı denemelerinde kobay olarak kullanıldığını gösteriyor.
  3. 3.Görüntü : Urumçi’de bulunan Tarım Üniversitesi Rektörünün öğrencilere yaptığı konuşmaya aittir.ÇKP İşgal yönetiminin ülkedeki diğer irsanlara günde bir öğün yemek vermelerine rağmen,bu Üniversite öğrencilerine büyük bir şafkat göstererek günde öğün yemek verildiğini ve öğrencilerin buna minnettar olmaları gerektiği açıklaıyor.Bu da Çin’de ve özellikle Doğu Türkistan’da ciddi anlamda bir gıda sıkıntısı baş gösterdiği anlaşılıyor.
  4. Görüntü : ÇKP’nin TV.kanalındaki 100 gönüllü Uygur Gelin arandığına dair bir yönetim bildirisi ve aynı zamanda bir ilandır.Bekar Çinli göçmen erkekler ile evlenmek ve Kardeş aile tesisi ve Milletlerin Birliği için Uygur kızlarının etnik Çinlilerle gönüllü olarak evlenmesi teşvik ediliyor.Müracaat için telefon numarası da görüntülü olarak yer alıyor.
  5. ÇKP İşgalcılar şu tarihi olayı asla akıllarından çıkarmamalıdır.1930 yılında Gaziyane Kumul Kentinde başlayan isyan ve daha sonra tüm Doğu Türkistan’a yayılan genel ayaklanma ve işgal karşıtı milli isyan da bir İşgalci Çin Subayının Kumul’un bir köyünün Ağası(Dorgası)’nın kızını istemesi vermeyince de zarla almak istemesi üzerine patlak vermiştir.Bu genel ayaklanma üzerine 1 Kasım 1933’da Kaşgar’da Şerki Türkistan İslam Cumhuriyeti ilan edilmiştir. ÇKP Faşizmi Müslüman TÜrklerin hayatından daha değerli saydıkları namusu ile gönüllülük adı altında alçakça saldırmak istemektedir. Çinli işgalcılar adice ve alçakça Türklerin Kırmızı çizgisi Namus ve Şerefi ile uğraşmaları halinde bu durum 3.bir özgür ve bağımsız Doğu Türkistan Cumhuriyetinin kuruluşuna zemin hazırlayacaktır.

Etiketler:
Share
661 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ