logo

trugen jacn
26 May 2019

ÇİN’İN GİZLİ PLANI : ” 2050 YILINA KADAR TEK MÜSLÜMAN TÜRK BIRAKILMAYACAK !”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi (UYHAM)

1949’da Sovyet Celladı Stalin’in baskısı ve yardımı ile Bağımsız Doğu Türkistan Cumhuriyetini silah zoru ile yıkarak bu ülkeyi işgal eden ÇKP İşgalci diktasının Hitler faşizminin 1940’ı yıllardaki metod ve yöntemlerini kullanarak bu ülkede yaşayan Müslüman Türkleri toptan soykırımla yok etmek istediği bildirildi.

Yeni Akit gazetesinin AL – WATAN Tv.’nda yayınlanan bir programı kaynak göstererek haberleştirdiğine göre Şimdiki Çin’in tek hakimimutlak Lideri ve ÇKP genel sekreteri Xi Jingping’in ÇKP Üst düzey yöneticilerinin katıldığı özel bir toplantıda çok çok gizli dereceli bir belgeyi sunduğu “2050 itibariyle Çin’de ve Doğu Türkistan’da tek canlı Müslüman Uygur bırakmamayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştuğu bildirildi.

Ayrıca,ÇKP Diktatörü Xi’nin “Onlar ‘Doğu Türkistanlı Müslüman Türkler) ya dönüştürlerek etnik birer Han Çinlisi haline getirilecek yada etnik soykırımla toptan öldürülecek ve tamamen yok edilecekler. ” dediği öne sürüldü.

Fotoğraf açıklaması yok.

Al-Vatan Tv.nun programına canlı yayın konuğu olarak konuşan Doğu Türkistanlı Abdulehed ile ÜArap kökenli Müslüman gazeteci Şeyh Muhammed Al-Ezheri’nin dikkat çekici açıklamalarda bulundukları de ifade edildi. Progam sunucusunun “Çin hükümeti neden bunu yapmak istiyor?” sorusunu ise şöyle cevapladı: “Çünkü onların ÇKP Dikta yönetiminin bütün dünyaya hakim olmak,Çin’in batısında yer alan Türkistan coğrafyasına Doğu Türkistan üzerinden taşarak yayılmak ve ekonomik gücünü kullanarak bu bağımsız Müslüman Türk ülkelerini sömürgeleştirek istila etmek ve en son aşamada ise Türkiye dahil sütün islam dünyasını ele geçirmek istiyor. Daha sonra ise kendilerini dünyanın tek süper gücü olarak küresel düzeyde ülkelere saldırmak ve akabinde tüm dünya’ya Çin’in hakim olacağı bir dünyayı hedefliyor.Bu hedef Çin’in tarihi milli hedefi olan Batı Bölgesi Stratejisinin 21.yüzyıldaki versiyonu ise, 2013’te ortaya atılan “Bir Kuşak-Bir Yol” empereyal projesidir. Çin bu emperyal projesinin düğüm noktası üzerinde bulunan Doğu Türkistan’daki Müslüman Türkleri bu projelerinin önünde tek engel olduğuna inanıyorlar. Bu sebeple bu ülkede yaşayan 30 milyon Müslüman Türk’ten bir an önce kurtulmak istiyorlar ” şeklinde konuştuklarını bildirdi.

Shi jing ping resimleri ile ilgili görsel sonucu

“Çin, dünyadaki tüm emperyalist güçlerden çok çok daha tehlikeli

Sunucunun bazı islam ülkeleri ve diğer devletlerin “Çin’e yaklaşmanın ABD.’nı dengelemenin bir yolu olarak gördüklerini öne sürüyorlar.Bunu nasıl değerlendirirsiniz ? şeklindeki sorusunu ise şöyle cevaplandırdılar ; “İslam ülkeleri ile bazı batı ve 3,dünya ülkelerinin bu düşünceleri tamamen yanlış.Çünkü bu ülkeler Çin hakkında yeterli .doğru ve gerçekçi bilgilerden yoksun oldukları için böyle düşünüyorlar ve Çin’e çok yaklaşmak istiyorlar.Bu ülkelerin yöneticileri Çin’in geçmişte işgal ettiği ülkelerdeki uygulamalarını bilmiyorlar.Çin,istila ettiği Mançurya’da Çinli olmayan Mancu ulusunun dillerini tamamen yok ederek onları birer etnik Çinli’ye dönüştürmüştür. Şimde Mançurya’da kendisini Mançur olarak tanımlayan ve kendi dilini konuşabilen tek Mançur bulamazsınız.

Shi jing ping resimleri ile ilgili görsel sonucu

Doğu Türkistan Türkleri son 70 yıldır Çin işgal yönetiminin bütün etnik ayırımcı,asimilasyon ve dönüştürme uygulamalarına karşı son direnişlerini ortaya koyarak ölüm kalım mücadelesi vermektedirler. Milyonlarca Müslüman Türk Çin’in birer soykırım cinayetlerinin işlendiği ölüm kamplarında haksız ve hukuksuz tutuluyor. Dini ve Milli kimiliklerini korumak ve devam ettirmek için kanlarını ve canlarını veriyorlar. Tibet halkı de son direnişlerini ortaya koyuyor.Onların dilleri büyük oranda dönüştürülmüş ve Çince ana dilleri haline getirilmiş durumda. Bütün bunları göz önünde bulunduğumuzde Çin,ABD. ve diğerlerinden çok çok daha tehlikelidir.Çin’in gün geçtikce yükselen ekonomisi onun yumuşak sinsi, ve gizli gücü ve avantaji. Çin askerlerini kullanarak ülkeleri işgal etmiyor ve bunun için askeri üsleri de yok.Ama onun yerine ekonomik gücünü sinsice kullanarak ülkeleri sömürgeleştirerek istila ediyor. Buna ait haberlerin her gün duyuyor ve görüyoruz.”şeklinde cevaplandırdılar.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
2058 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ