logo

trugen jacn

ZAFER PARTİSİ LİDERİ ÖZDAĞ’DAN MADO’YA TEPKİ : TİKSİNDİRİCİ VE MİDE BULANDIRICI !

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Haberiniz.com.tr Haberiniz. @Haberinizc... 4 sa Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ Mado'yu Protesto Etti! haberiniz.com.tr Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ Mado'yu Protesto Etti!' Twitter ekran görüntüsü olabilir
UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ(UYHAM)
Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, geçtiğimiz günlerde “Ben Çinli’yim” diyerek, Uygur Türklerinin işletmesinde toplantı yapmasını engelleyen  Mado  Gurubu sahibi Mehmet Sait Kanbur’u protesto etmek için  Ankara’daki bir Mado şubesi önünde açıklamalarda bulundu.
Zafer Partisi  Lideri Ümit Özdağ yaptığı açıklamada; “Mado, Maraş Dondurmalarının kısaltılmasından gelen bir Türk firmasıdır.
#Doğu Türkistan’da Çin zulmüne uğrayan bir grup #Uygur Türk’ü burada toplantı yapmak istiyor ama Mado sahibi Çin’de olan yatırımlarından dolayı “Ben Çinliyim. Çin aleyhine toplantıda izin vermem” diyor. Hayatımda bu kadar tiksindirici ve mide bulandırıcı bir açıklamayı az duydum.
İnsan üç kuruş için milli kimliğini, Türk oluşunu, Müslüman oluşunu satar mı? Üç kuruş daha az kazan ama Çin’de ezilen Müslüman Türk kardeşlerimize en azından bir çay ikram etmeyi becer.
Zafer Partisi olarak bu protestomuzu sadece burada yapmayacağız. Türklüğe, Türk milletine, dünya Türklüğüne yönelik her nefret söyleminin karşısında burada dile getirilen gibi her yabancı uşaklığının karşısında Türk milletinin sesi olarak durmaya devam edeceğiz.” sözlerine yer verdi.
Kaynak : haberiniz.com.tr
Share
176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ