logo

trugen jacn

SABAH GAZETESİ’NDEN SKANDAL KUTLAMA : TÜRKLERİN SOYKIRIMCI KATİLİ ÇKP’YE ÖVGÜ

Bir yazı diyen bir yazı 'GABAH nu TERCİHL TEMMUZD CIN KOMUNIST PARTISI'NIN 100 YILLIK SANLI TARIHI VE BASARI KODLARI Komünist Partisi'r BAŞ'un 100. engeldir.  1921 den 2021'e kadar Partisi, genelı, hâlâ yaşayabilen geri kalmış Çin'le yetinmiş, zayıf ve in'e geçmiş dekaytol mleri' görseli yeni reçten geçmiş olabilir.

Hamit Göktürk (UYHAM)

ABD’nin önde gelen ülkelerinden gelen basından’ Sabah baskı ve baskı cezai polislerinin gazeteleri ÇKP’yi işlet bu suçların suçlarını ve baskılarını, zulüm ve saldırıların devamı için dilediler.

ÇKP kanlı Türkistanının İşgalindeki Doğustan’da yaşayan Müslüman Türklere sırf grup ve dini kökenden baskı, şiddet ve işkenceler yapan ve bir suçu olan Soykırım uygulayan Çin Komünist Partisi’nin 100.yıl.yılını “ÇİN KOMÜNİST PARTİSİNİN 100 YILLIK ŞANLI TARİHİ VE BAŞARI KODLARI!” başlık altında manşetine taşıyarak büyük bir skandala imza attı.

ÇKP’nin kanlılığının Doğu Türkistan Türklerine ait insanların geneli cinayetleri için dünyadaki tüm dünyalanırken, bütün halkları ÇKP’yı insan hakları ve hukuk mühendisliği çalışmaları için tepki gösterirken, ÇKP’nin Doğu Türkistan’da ilanlarının ÇKP’ cinayetleri için raporların raporlarını gösterirken nin Zulüm ve Soykırımını övmesi ve kutlaması büyük bir tepki ile karşılandı ve Doğu Türkistanlı Mazlum ve mağdurlar öfkele en güçlü şekilde kınandı.

Sabah Gazetesi’nin zamancı Faşist ÇKP İşgallerinin kendi sayfalarında yer almasına rağmen, bu kara kara karalama mesajında ​​ölmediğini ile aslana bağlama , adalet ve adaletten dürüst yana ve hakiki gazeteciliğin gerçek Türkistan’da zamancıların gerçeğini ve katli olarak tanımlandı.

 .Bir 1 kişinin görseli olabilir

Gazeteci Mehmet Ali Önel Sordu : ÇKP’nın İslam Düşmanlığını Müslüman Türklere Yaptığı Zulmü Başarı olarak mi Görüyorsunuz ?

Türk medyasının vicdanlı kalemlerinden gerçek gazeteci Mehmet Ali Önel  ÇKP Zulmünü başarı olarak lanse eden Sabah Gazetesine tepki gösterdi ve Baskı, zulüm ve işkenceci ÇKP zalimler Çetesini kutlaması ve başarı dilemesini şu sözlerle kınadı :

” @Sabah’ın yönetimine soralım; Çin’in #UygurTürkü‘ne yaptığı zulmü ve İslam düşmanlığını da başarı olarak görüyor musunuz!

Yoksa gazeteyi Perinçek grubu mu ele geçirdi!
https://www.facebook.com/manas.deryasi/videos/532829891197763
Türk Aydınları ve Aktivistlerden Tepki Videosu 
 Bir kısım Türk Aydınları,Gazeteciler, STK.lar   ÇKP Faşist Çetesinin kuruluşunun 100.yılı için bir video hazırlayarak  sosyal medya’da paylaştı ve ÇKP’nin Doğu Türkistan’da işlediği insanlık dışı cinayetleri bir kez hatırlatarak tepki gösterdi ve lanetlediler.
Sabah Gazetesinin Doğu Türkistan Dosyası Bir Haylı Kabarık
Sabah Gazetesinin bağlı bulunduğu gurubun Çin ile yakın ticari ilişkiler içinde olduğu  iddia ediliyor. Bu nedenle bu gazeteye bağlı Tv. ve gazetelerde ÇKP’nın Doğu Türkistan zulmünün ABD.kışkırtması olduğu yalanı sürekli  dile getiriliyor. Bu kuruluşlar Çin işgal yönetiminin Doğu Türkistan’daki soykırım cinayetlerinin üstünün örtülmesi için elinden gelen  her çareye baş vurmaktan çekinmiyor.
Geçtiğimiz yıllan Çin Büyük Elçiliği Sabah Gazetesi muhabirinin de içinde bulunduğıu bir çok gazeteciyi Doğu Türkistan’a götürerek ağırlamış ve önceden hazırlanmış tiyatro sahnelerini bunlara seyrettirerek Türkiye’ye  geri getirmişti.   ÇKP’nın davetlisi   bu sözde gazeteciler döndükten sonra gazi notlarını gazetesinde yayınlamıştı ve ÇKP’nın  ağzından  soykırım cinayetlerini gizlemeye çalışmıştı.
Bu gazeteden göderilen birisi bize gazetesinde yayınladığı yazınin siparis ve baskı  üzerine  bu yalanları yazmak zorunda kaldığını ifade ederek  üzüntülerini belirtmiş ve  koculmamak için bunu yaptığını beliriterek  özür dilemişti.
İHA’nin sözde Dış Haberleri ünvanı bir başka vicdani fukarası sözde gazeteci ise. Çin’in Azıın işleri meselesini çok güzel çözdüğü yalanını Türkiye gazetesinde yazmaktan Allah’tan kormadan ve kullarından yazmadan zillet çukuruna düşmekten kurtarmakamamıştı.
Share
321 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ