logo

trugen jacn
03 Mayıs 2015

İŞGALCİ ÇİN’DEN UYGURLARA SİNSİ BİR HİYANET DAHA : UYGURLARI İHBAR EDİN ! PARA ÖDÜLÜNÜ KAPIN !

DAĞITILAN İHBAR  İFŞA VE İHBAR KARTI’NİN ÖN YÜZÜNDE ŞUNLAR YAZILI , ” Şüpheli  bir durum veya ülke güvenliği ve istikrarsızlığı ile ilgili olumsuz bir haber duyarsanız, aşağıdaki telefon numaralarına derhal ihbarda  bulunun ve arkada yazılı  para  ödülünü hemen alın! “

 Kartı  dağıtan Kurum :  Aksu Vilayeti,Kuçar İlçesi Konaşeher  ÇKP.Hizmet Komitesi Saksak Koça (Sokağı) Yönetim Birimi(Başkarması) Müdürü Samet Mahmut .

Paş kılış-1

Hamit Göktürk / Uygur Haber ve Araştırma Merkezi(UYHAM)

İşgalci Çin Doğu Türkistan’da esir tuttuğu Müslüman Uygur Türklerine karşı yeni  bir sinsi hiyanet uygulaması daha başlattığı bilidiriliyor.

Sosyal medya’da İşgal yönetiminin Müslüman Uygurların  bir birlerini işgal yönetimine gammazlamak ve ihbar etmelerini  teşvik ve özendirmek için Uygurlara yeni bir  ihbar kartı  dağıttığı ve şüpheli bir durum veya güvenlik veya istıkrarı etkileyecek her hangi bir haber duyduklarında belirtilen telefonlara derhal ihbar edilmesi ve konulan para ödülünü hemen almaları  isteniyor.Bu durum Çin’in Doğu Türkistan’ı işgalinden beri en çok başvurdukları  sinsi hiyanetlerinden en önemlisi ” Müslüman Uygurları kendi yağı ile Kavurmak” olarak adlandırdıkları bu yöntemdir.Ancak, Müslüman UYgur Türkleri Çin’in bu sinsi ihanetinin farkına varmış durumdadır ve bu sinsi  Çin ihanet planına asla itibar etmeyecektir.

pAŞ kILIŞ-2

Kartın Arka Yüzünde  yazılanlar ;  Ülkemizin Güvenliği İstikrarının Korunmasında Tüm Vatandaşlarımızın Ortak Sorumluluğu Vardır !
” Radikal dinciler(Asabi Unsurlar)Zorbalık,Terörle bağlantılı vebenzeri  ülkemizin güvenlik ve istikrarı ile ilgili her türlü ip uçlarını 24 saat otomatik olarak çalışan 400-896-1235 No.lu ücretsiz   telefona ihbar edeniz. İhbar ettiğiniz husus kanıtlandıktan sonra  5 bin-  500 bin Yen(830-83 bin $) arasınada   para ile  ödüllendirileceksiniz.

   Sizin bu konudaki  bu iyi niyetiniz ve haklı  davranışınız  kesinlikle gizli tutulacaktır.”

        Bütün Vatandaşlarımızın bu ihbar kampanyasına aktif olarak katılmalarını bekliyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share
1534 Kez Görüntülendi.

BENZER HABERLER