logo

trugen jacn

İŞGALCİ ÇİN’DEN İTİRAF : MULAN FİLMİ BÜYÜK BİR BAŞARISIZLIK ÖRNEĞİDİR !

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

ABD’lı Film Şirketi Walt Disney tarafından Doğu Türkistan’ın Tufan bölgesinde çekilen ve tüm dünyaca tepki ile karşılanan Mulan filmi hakkında bir eleştiri de Komünist Çin’den geldi.

ÇKP Diktatörlüğünün resmi yayın organı Global Times(Tüm Zamanlar) gazetesi twitten üzerinden yaptığı açıklamada Mulan filminin tam bir başarısızlık örneği olduğunu itiraf etti ve filmi eleştirdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şapka, şunu diyen bir yazı 'GT Global Times @globaltimesnews China state-affiliated media #Disney's Chinese story film #Mulan made its debut in the Chinese mainland on Friday. Poor artistic level, misunderstanding of Chinese culture lead to the film's failure in China. bit.ly/2Ri3G16 10:20 11 Sep 20 Buffer'

Çin’in devlet medyası ve sözcüsü Global Times’in açıklaması şöyle ;

Disney Filim Şirketinin tarihi bir Çin hikayesinden yola çıkarak çektiği Mulan adlı filim Cuma gününden itibaren tüm Çin’de gösterime girmiştir. Filimde rol alan oyuncuların başarısızlığı,Çin medeniyetine karşı olumsuz ve hatalı bakış açısı bu filmin Çin’demi mağlubiyetine sebep olmuştur.

İyi ve başarılı görünebilmek için herkese mavi boncuk dağıtan ancak,kimseye yaranamayan WALT DİSNEY’e sabırlar diliyoruz. “

Share
189 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ