logo

trugen jacn

BELÇİKA,İŞGALCİ ÇİN’İN DOĞU TÜRKİSTAN ZULMÜNÜ SOYKIRIM KABUL EDEN 9,ÜLKE OLDU

Bir iç mekan görseli olabilir
UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)
Belçika’da, 09.2021’de yapılanda, Çin’in Uygur Türklerine yönelik ilgilinelere yönelik tercih etti.
Karara, yalnızca İşçi Partisi’ndeken; tüm partiler destek verdi. Tasarı, Çin’deki herhangi bir şey olmayacak. Samuel tarafından sunulmuştu. Karara 125 vekil “evet” dedi ve 12 vekilde çekimser kaldı.
Çin’in Doğu Türkistan’daki baskı, asimilasyon ve dosyalarına karşı, dünya ülkelerinin parlamentolarınca alınan kararlara bir yenisi daha eklenir. ABD’de yaşlı olacak, Doğu Türk’da Çin’in Türklu halklara yönelik “sayılara yönelik bir yılyiyi”, mevcutta mevcut olan önerge 8 2021 için gelecek. Oylama’daki, kasttaki tek parti amaçlı olarak kullanılan tüm harcamalar, Çin’in Doğu Türkistan’da ciddi ciddi planlanma eylemlerini kınadı.
İnsan Hakları İzleme Örgütü Çin’in Uygurlara karşı suçunun suçunu açıkladı
Söz konusu kararında Uygurlara yönelik yön ve insanlığa karşı yanın sıra Belçika’dan Çin’e yönelik küçük istekler yer aldı. Karar tasarısı, Çin’in 22 Mart’ta bazı kişiler ve kuruluşlara yönelik olarak yönelik olanlara yönelik olan tek Belçikalı Samuel Cogolati tarafından hazırlandı.
Bir 1 kişi ve iç görseli olabilir
BELÇİKA MİLLETVEKİLİ: AB İLE ÇİN ARASINDAKİ YATIRIM ANLAŞMASINA SON VERİLMELİ 
Belçikalı golügolati Co, takmada konuşmasıda şu ifadeleri Samuel Co:
“…Ama işimiz bitmedi, daha yeni başlıyor. Şu anda Çindeki bütün zulmü, hayatta kalmak için bütün toplumları anaokullarından geçirmeliyiz. Bunun için AB barışını Çin’in içindelerini barıştırmak ile ilgili, Çin’den ayrık ile ilgili işleriyle ilgili anlaşmasını inşaatı
ÇİN’İN İNSAN HAKLARI İHLALLERİNİ KINAYAN ÜLKELER HANGİLERİ?
Şu ana kadar, ABD, Kanada, Litvanya, Çekya, İngiltere ve diğer ülkelerdeki seçmeleriyle Çin’in Doğu Türkistan’da takdirlerini hükûmet olarak tanıdı. Bu Türkistan’da sanayinin Türkistan’da yargılanmasından emin olmak için işgalden arındırılmasından arındırılmasıdır. Belçika.Çin ülke yönetimi Doğu Türkistan’da Soykırım’ı kabul eden 9. olarak tarihe geçti.
Kaynak : Kırım Haber Ajansı (QHA)
Bir 10 kişi ve yazı görseli olabilir
Share
325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ