logo

trugen jacn

TÜRK SİBER ORDUSU COVİD-19 AŞISI ÜRETEN SİNOVAC’İ TÜRK SOYKIRIMI İÇİN CEZALANDIRDI

AYYILDIZ TİM

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Çin’in işgalı altındaki Doğu Türkistan’da yaşayan Müslüman Türklere yönelik,baskı,zulüm ve soykırım cinayetleri ile gündemde sıcak tartışmalara yol açan Suçluların iadesi anlaşması nedeniyle AYYILDIZ isimli Türk hackkerler gurubu tarafından Çinvirüsü aşısı üreten SİNOVAC adlı Çin Şirketinin internet sitesinin hacklendiği açıklandı,

Karar gazetesinin haberine göre ; Çinvirüsü Covid-19 aşısının geliştirici ve üreticisi olan Sinovac şirketinin internet sitesi kendilerini “Türk Siber Ordusu” olarak tanımlayan “Ayyıldız” isimli grup tarafından ele geçirildi. Hackerlar Sinovac’ın internet sitesinden “BU CİHANDA BİR ARAYA GELEMEZ İSEK DE UYGUR GÜZELİ ELBET BİR GÜN ORAĞIMIZ OLUR!” notunu paylaştı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şunu diyen bir yazı 'Türkiye'nin koronavirüs aşısını aldığı Çinli Sinovac'ın internet sitesi 'Root Ayyıldız' isimli Türkiye merkezli bir grup tarafından hacklendi. Hacker grubu, Sinovac'ın sitesine Doğu Türkistan bayrağı ekledi. SINOVAC Sinevae roducts Research Development Supply Vaccines to Eliminate Human Diseases Abeut Sinevac LacationHome >About Sinevae Masion Statement Compary Hatary Des Shatege Partnens'

TÜRK AYYILDIZ Türk Siber Ordusu geçtiğimiz yıllarda da bir kaç kez İşgalci Çin’in resmi internet sitelerini ele geçirerek al ve gök bayraklar paylaşmıştı.

Bu arada ABD’li teknoloji devi Apple’ın iPhone modeli için ekran üreten Çin merkezli Lens Technology şirketinin, Çin Nazi Kamplarında tutulan on binlerce Uygur Türkü’nü zorla Köle/İşçi olarak çalıştırdığı ortaya çıktı. Bilgi ve araştırma merkezi Tech Transparency Project’in araştırmasına göre Lens Technology, ayrıca Tesla ve Amazon Firmaları için de parçalar üretiyor. 

Share
246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ