logo

trugen jacn
02 February 2016

İSTANBUL “KAÇAK TURİZMCİLER” KISVIVRAK YAKALANDI

 Komünist Çin’in işgal ve  istilası altında bulunan Doğu Türkistan’da yaşayan Uygur Türkleri kendi ülkelerinde  bir köyden bir diğer köye izinsiz gidemezken ve bulundukları yerde  esir rehin ve gözetim altında tutulurken,Çin yönetiminin destek ve teşviki ve verdiği paralar ile  etnik Han Çinlileri dünya’nın  dört bir yanına taşmaya devam ediyor.”Taşan Bu Sarı Tehlike”nin ilk dalgaları   Ülkemizi de tehdit etmeye başladığı bildiriliyor.  Türkiye’de bulunan  bu Kaçak Çinliler, Çin Lobisi ve Çin Sevicilerin destiği ile semt pazarcılığından   kaçakçılık başta her türlü yasa dışı  faaliyetler yürütüyor. Bunların başında ise turizm  sektörü  gelilyor. Ülkemizin önemli turizm bölgelerinden Nevşehir’in Kapadokya bölgesi’nde   Çinli  “Kaçak ve Korsan Turizmci‏ler”in  Çin’den kaçak Çinli turistler getirirek vurgunlar yaptığı açığa çıkmış bulunuyor. Nevşehir merkez ilçeye bağlı Göreme kasabasında  kayıt dışı ve kaçak  olarak yasalara aykırı   turizm faaliyetinde bulunan bir gurup  kayıt dışı ve kaçak Çinli  Turizm Korsanalarının  ele geçirildikleri açıklandı.

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi(UYHAM)

Edinilen bilgilere göre, Göreme kasabasında yasa dışı turizm faaliyetinde bulunan bir Çinli şahıs yakalandı. Göreme kasabasındaki Evinde 2000 adet broşür, dron halikopter ve çok sayıda görsel reklam bulundu.Göreme de daha 5 kişi Çin vatandaşı bu şekilde yıllık binlerce kaçak balon satışı yapıp yine binlerce kaçak bölge turu satışı yapıp ve buna benzer birçok turistik faliyette buluyorlar.

Bu şahıslar Türk insanları sizi dolandırır, kandırır diyerek ve çinli olmanın verdiği avantajıda kullanarak çinli turistleri kolayca ikna edip sosyal bayan escort istanbul paylaşım sitelerinide kullanarak ve ayrıca hiçbir çalışma izni olmadan ve hiçbir vergi ödemeden memleketimizden milyonlarca euro dövizi Çin’e aktarmaktadırlar.

Şimdi Türsab bu olayın üzerine gitmeye hazırlanıyor . Kapadokya bölgesinde Korsan turizmclik yapan Bu şahıslardan Çinli Zhang fan yakalandı sınır dışı edilecek.

Haksız kazanç karşısında mağdur olan Göremeli turizmciler ve Kapadokya turizmcileri ise bu tür olaylar karşısında sıkı bir oto kontrolün sağlanarak bu “Kolay kazanç”ın mercek altına alınmasını istiyorlar. Zira halihazırda Göreme başta olmak üzere çok sayıda Çinli bölgede bu tür kayıt dışı illegal kazanç sağlıyor.

Kaynak : http://www.fibhaber.com/m/?id=46124

Etiketler: » » » » » »
Share
1203 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ