logo

trugen jacn

ÇİN,ÇİNVİRÜSÜNÜ ÇABUK BULAŞTIRDIĞI GİBİ, ÇİN YALANLARINI DE AYNI SUR’ATTE YAYIYOR

İngiliz Paralamentosunun alt kanadı Avam Kameresinin Dış İlişkiler Komitesi Başakanı ingiliz Parlamenter Tom  Tugendhat, Çin yönetiminin Çinvirüsünün Wuhen’de üreterek dünyaya rasıl tez suratte bulaştırdı ise,Covid-19 ile ile ilgili ürettiği yalan bilgi ve haberleri aynı sur’atte dünya’ya yaydığını açıkladı.

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

İngiliz Paralamentosunun alt kanadı Avam Kamerası Dış İlişkiler Komitesi Başkanı ingiliz Parlamenter Tomas Tugginhord Çin yönetiminin Çinvirüsünün dünyaya rasıl tez suratte bulaştırdığı ise,Covid-19 ile ile ilgili ürettiği yalan bilgi ve haberleri aynı sur’atte dünya’yay yaydığını açıkladı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Avam Kamerası Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Tom Tugginhord sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ifade etti ; ” Çin Komünist yönetimi de en az diğer tüm hakimimutlak ve diktatör rejimler gibi çok güçsuz ve acz içindeki bir yönetimdir. Çin,insanlık alemine Çinvirüsü yaydığı gibi sevgiden yoksun, kenedisinden başka tüm insanlara gizli kin ve nefret düşüncesinden doğan bu ve benzeri insanlık düşmanı uygulamaları ile dünya’ya sürekli şantaj,tehdit ve korku saçmakatadır. ÇKP Liderliği bu ve benzeri insanlık dışı yönetmlerini kullanarak kendi halkını tam kontrol altına aldığı gibi, diğer tüm insanları de egemenliği altına almak ve kontrol etmek ve bunu sonsuza dek sürdürmek istiyor.

Bu sebepten dolayıdırki ÇKP Lliderliği Çinvirüsü salgının Wuhen’den yayıldığında salgını uzun süre dünyadan gizledi ve gerçekleri sümenaltı etti.

Hiç şüphe yoktur ki ; Komünist Çin kendisinin hakim olarak Liderlik yapmak istediği yeni dünya düzenini kurmak için bir savaş başlatmış bulunuyor. Bizler ise, siyasi yeteneklerimizi, zihin ve ferasetimizi kısmen kendi aramızdaki tartışmalara ayırmış bulunuyoruz. Buna karşılık Çin’i Hakimimutlak ve tartışmasız bir diktötrlükle yöneten ÇKP Liderliği bu Liderlik konusunda küresel düzeyde plan ve projelerini uygulamalarını devam ettiriyor.

Bizler Birleşik Krallık olarak tüm gücümüz ile Brüksel’den (Avrupa Birliği’nden) nasıl kurtalacağımızın peşinde çabalıyoruz. Buna karşılık Pekin’den bu konuda gelen baskı ve tehditlerin günden güne şiddetinin artrarak sürdürüldüğü gerçeğinin pek farkında değiliz ve bu tehlikeyi pek önemsemedik ve kaale de almıyoruz.

Ulusal iletişim sistemimizde 5G.’ye geçişimizi Çin’in HUAWEİ Firmasına ihale ve havale etmekle biz kendi elimiz ile Çin Ejderhasına ülkemizde yuva yaptığımızın farkında olmalıyız.

Kaynak : www.independent.co.uk/news/uk/politics/coronavirus-china-disinformation-commons-foreign-affairs-report-russia-iran-a9448241.html?amp&fbclid

(sosyal medya üzerinden Çeviri için Sayın Ekrem İlk’e teşekkürler)

Share
850 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ