logo

trugen jacn

GP:ÇİN, SOYDAŞLARIMIZİN ANA VATANLARINDA İNSANCA YAŞAMALARINA İZİN VERMELİ !

Resim

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ(UYHAM)

Gelecek Partisi’nin işgali altında Türklere saldırıya ve saldırıya uğrayan suçlara saldırıya devam ediyor ve Çin’e saldırıyor ve hamlelere de imza atıyor.

Gelecek Genel Parti haftalarda Genel Başkan Ahmetoğlu’nun kamuoyunda kamuoyunda duyurulduğu ve işgalci Çin’in baskı ve Soykırım cinayetleri konusunda Türk kamuyu bilgilendirmek ve amacını amaç ile 100 bin toplamayı dan bir imzayı hedeflemişti.

GP Genel kullanım Sayın Selçuk Özdağ’dan sonra burada Çin yönetimine çağrıda bulundu ve Çin Doğu Türkistan’da tüm insanlardan temel insan kullanımıyla insanca yaşamalarına izin vermeyebilir. .

doktor. Genel Başkan Sayın Selçuk twitter hesabından, onu tercihte tercih edin:

 

1-Doğu Türkistan’da insan hakları hakları iddiaları ayyuka çıktı. Çin Devleti bu iddialara karşı kapılarını işli Dünya bu iddiaları araştırmalıdır. Bizler Gelecek Partileri’ni üstlenerek Çin Hükümeti karşı savunma savunmaları için 

2-Bu imzaları tüm üyelerimiz gönderdik.Bu Minvalde İnsan Hakları, Politikalar İlişkiler,Sosyaller ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlıkları olarak TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Sn.Hakan Çavuşoğlu’nu ziyaret edecek olan imzaları ve satışlarımızı alacak.

https://twitter.com/selcukozdag/status/1410230187824975873?s=20
Share
200 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ