logo

trugen jacn

DOĞU TÜRKİSTANLI ANNE’NİN FERYADI : İNSANLAR UZAYDAKİLER İLE KONUŞABİLİYORKEN,BEN EVLATLARIIMDAN HEBER ALAMIYORUM !

Doğu Türkistanlı Amine Muhammed, İHH’nın YouTube kanalına yayın konuğu oldu. 5 yıldır uzaydan haber alamayan Amine Muhammed, “çağımızda insanlar ben ve yurt dışında hayal edebiliyorlar. Doğu Türkistanlılar hayal ve ailelerimiz ile iletişim kurabiliyoruz. Doğu Türkistanlılar hayal ve ailelerimiz ile iletişim kuruyoruz. Onlarla telefon sosyal medrya geçiş ile.miz için yasak ve büyük bir suç Ben bu ben çocuklarından haber alamıyorum, Acaba?” diye sordu.

"İnsanlar uzaydakilerle konuşabiliyor ama ben evlatlarımdan haber alamıyorum"

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ(UYHAM)

Henüz 9 yaşında başladı Amine Muhammed’in “Çin İşkencesi”. Yeni doğanne  anne lik yapmak zor’n tek nedeni, Çin hükümetinin keyfi uygulamalarıydı. Müslüman  kıyafeti giymeleri yasaktı, söylemek için Çin. Kıyafet yakmak herkes i çin  zordur elbette. Peki ya bir gün giyebilirim?

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın YouTube kanalına konuk olan Amine Muhammed, Çin Hükümeti’nin evlatlarından ayırdığı annelerden sadece bir tanesi. Daha sonra insanca bir hayat yaşamak arzusuyla geldiler Türkiye’ye. Çin’in, “Pasaport Tuzağı”ndan  haber sizdiler. Uzayla iletişimin yapılabildiği çağda evlat habersiz koca 5 yıl geçirebileceklerini tahmin etmeyenlerden, yetememişler. Yürek sızısını bir nebze de olsa dindirmek için Anne’nin bir tek talebi var: “Hiç unutulmuş ölüm öğrensem. Bir kerecik de olsa seslerini duyabilsem, ne olur sanki?”

“Müslüman olduğumuz için zindandalar”

“10 bayram geçti,  çocuk larım Olmadan … Ben hep ağlıyorum, yüreğim paramparça. Çocuklarıma mı, mutsuze mi, anneme mi abime mi yoksa kardeşime mi üzülsem? hepsi kusursuz, hepsi masum. İstanbul’da polisler tarafından suçlanan insanlar değil; hepsi masum! Sadece Müslüman onurlu ve gururlu birer Müslümanlık için zindandalar.”

KAYNAK : https://dogruhaber.com.tr/haber/762733-suudi-arabistan-4-ulkeyle-ucak-seferlerini-askiya-aldi/

Share
171 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ