logo

trugen jacn

HAN IRKÇILIĞI İLE ÇKP FAŞİZMİNİN GELDİĞİ SON NOKTA : İSİMLER ÇİNCE’YE DEĞİŞTİRİLİYOR !

Çince Yazının Tercümesi : Bayingulin Moğol Özerik İli (Korla) Kızılkörük(Kızılköprü)ÇKP.Örgütü Propaganda Eski Başkanı ve ÇKP Özerk İl Genel Sekreteri Tursun Baki Çinli arkadaşlarınca  Bakei  adı ile  tanınıyor,çağrılıyor  ve bu isme alışmışlardı. Ben  27 Şubat 22018 günü Çin devlet bayrağı önünde y ve hir Millet halkının gözetimi ve önünde  yemin ettim.Bundan sonra adımın Ba Hong Wei olarak olmasına karar verdim. 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi  ( UYHAM)

Çin işgali altındaki Doğu Türkistan’da   Han ırkçılığı ile ÇKP Faşizmi kudurdu ! Çin işgal yönetimi bu kez Müslüman Uygur Türklerinin islami ve Türkçe isimlerini  Çince adlar  ile değiştirme uygulaması başlattığı bildirildi.

Çienli işgalcılar,dini hayatın yasaaklanması,Türkçenin eğitimden kaldırılması,Kurani Kerim ve dini kitapların toplatılıp imha edilmesi, örf adet gelenek ve göreneklerin engellenmesi,çocuklara yuvalardar başlayarak Çince eğitim verilmesi,Çince kıyafetler giydirilmesi,akraba aile alçaklığı ile karşık aileler yaratılarak Müslüman aile hayatının tahrip edilmesinden sonra bu kez son kalan İslami ve Türkçe isimleri Çince olarak değiştirilmesi uygulamasına geçtiği görülüyor.Bu son zulüm ile Doğu Türkistan’daki Çin Irkçılığı ile ÇKP Faşizmini tam hakim kılarak asimilasyon,dönüştürme ve  Müslüman Türk soykırımını  böylece tamamlamak istiyor.

Sosyal medya’da yayınlanan ve yukarıda görülen  Çince bilgi notu ve resme göre  her zaman olduğu gibi  bu kez de bir insanlık dışı Irkçı uygulamaya önce pilot ve örnek kişi olarak kendi işbirlikçisi sözde Uygur hainlerden başlatmış bulunuyor.

Uygurların kendi İslami ve Türkçe isimlerini  güya kendi  istekleri ile  değiştirdiği algısını yaratmak için pilot bölge olarak  bu kez Kaşgar’ın  Maralbaşi ilçesini seçildiği  bildirildi.
İşgalci Çin  yönetimi Çince isim değiştirmede  işbirlikçi yalakası ,Vatan ve Millet Haini ÇKP üyesi Sözde Uygur Tursun Baki’den başladı.
Bu  İşbirlikçi sözde Uygur,  Kaşgar’ın Maralbaşı İlçesi Kalite Kontrol İdaresinin Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor. Bu  işbirlikçi Hain  bölge halkının zorla  toplanarak iştirak ettirildiği  bir miting’de ÇKP-FAŞİZMI  içerikli  yemin ederek Tursun Baki olan  adını Çince Bao Huyguy olarak değiştirdiğini    bildirdi.

Uzmanlar   ÇKP_Faşist işgal yönetiminin bu son uygulamasının son derece tehlikeli olduğunu,  Çin’in  bu  tür  sinsi ve alçakça uygulamalarına göre   önce  bir kaç işbirlikçinin kendi arzuları olarak başlatılıyor ve daha sonra bu uygulama yasal olarak zorunlu hale getiriliyor. Bölge uzmanları   Çin’in bu sinisi ve tehlikeli uygulaması  ile Müslüman Türklerin zaten son kalan etnik kimliklerini  koruyan İslami ve Türkçe  adlarının Çince isimler ile değiştirilmesinin  Çin soykırımının  geldiği son nokta olduğu fikrinde birleşiyorlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

İşgalcı Çin’in İşbirlikçisi ÇKP.Genel Sekreteri Tursun Baki’nin Çin İşgal yönetiminin Propaganda Bröşörü olarak bastırdığı Taahhütnamede  şunlar yazılı : Kızıl Çin bayrağı   ve burada toplanan 578 devlet Memuru  önünde resmen and içerim ki; bundan sonra Ba Horg Wei olarak değiştirdiğim Çince ismimi kullanacağımı kabul ve taahhüt ederim. 

Bu  durum  çok tehlikeli  ! Çünkü bunun arkası gelecek !

Allah Yardımcımız olsun.Amin

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1760 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ