logo

trugen jacn

ÇİN’İN İSTANBUL BAŞKONSOLOSU BAY WEİ’NİN HEYEZANLARINA CEVABIMIZDIR !

Hamit Göktürk

Hamit Göktürk(UYHAM)

Geçtiğimiz hafta T.C.Devletimizin güvencesinde ülkesi Çin’i temsil eden Çin’in İstanbul Başkonsolosu Bay Wei Çin işgal yönetiminin Doğu Türkistan’daki insanlık dışı cinayetlerini hayasızca örten ve inkar eden yalanlarla dolu açıklamalarda bulunmuştur.

Başkonosolos Bay WEİ ;

Tarihi Türk ana yurdu Doğu Türkistan’ı 70 yıldır sömüren ve Müslüman Türklere baskı zulüm, asimilasyon ve soykırım yaparak toptan yok etmek isteyen ÇKP İşgal rejiminin diplomatik temsilcisi olarak yaşadığınız İstanbul’da yaptığınız açıklamalarınızda Türk halkının dindaş.kandaş ve soydaşları olan Uygur Türklerinin ruh hastası olduklarını ve bu ülkede kurduğunuz Eğitim Merkezlerinde Tedvai edildikleri yolundaki saçmalık ve yalanalarla dolu ifadeleriniz ile büyük bir küstahlık ve hadsızlık örneği sergilediniz !

Bir kere Uygur Türkleri ruh hastası asla değildir. Onlar İNSANCIL, çok zeki,ferasetli, adları gibi UYGAR barış ve kardeşliği seven sevgi dolu bir halktır. Binlerce yıllık şerefli tarihlerinde dünya tarihine ve Türk İslam kültür ve medeniyetine bir birinden değerli silinmez izler ve müstesna katkılar bırakmıştır. 70 yıl önce ÇKP’in Hakları Esir ve Yok Etme İsgal Ordusunca kanlı bir şekilde işgal ve istila edilmiştir. Son yıllarda sizin istila ettiğiniz bu ülkede yaşayan Müslüman Türklere yönelik Hitler faşizminin uygulamalarından beter ÇKP şövenizmi ve ırkçılığı kokan baskılarınız zulüm ve envaiçeşit Çin işkenceleriniz ile onların toptan psikolojilerini bozduğunuz bir vak’adır. Onların aile bireylerini bir birlerinden zorla kopararak büyük acılar yaşattığınız ve onları ağır deprasyonlara maruz bırakmakta olduğunuz bir gerçektir. ÇKP Faşist İşgal yönetiminin yanı sizin temsil ettiğiniz ÇKP diktatörlüğünün Doğu Türkistan’daki ÇKP İşgal yönetiminin despot ve ruh hastası Katilleri gibi ruh hastaları yaptınız.

Terör sözcüğünde gerçekleştirmeye çalıştığınız anlam kargaşasına karşılık kişiler biliyorlar ki, bu tanımlama Uygurlara uymuyor. Oysa sizin temsil ettiğiniz ÇKP İşgal yönetiminin Doğu Türkistan’daki insanlık dışı cinayetlerine tam ve birebir uymaktadır.

Çünkü,Uygurlar Çin’i işgal etmedi,etnik Han Çinlisi masum sivilleri sizin sözde Halk Kurtuluş Ordusu gibi katletmedi mallarını ve mülklerini ÇKP’nin sömürge,gasp ve talan Ordusu gibi talan etmedi.çalmadı ve gasbetmedi. Buna karşılık Sizin Temsil ettiğiniz ÇKP Faşist-Şövenist yönetimi onların ana vatanları Doğu Türkistan’ı işgal etti. Bu açık ve net gerçeklere göre asıl terörist Çin yönetimidir.Uygurlar asla Terörist Değildir !

Doğu Türkistan’ın gerçek sahipleri Uygurlar, Kazaklar, Kırgizlar ve diğer Müslüman Türkler sizin ülkeniz olan Çin’i işgal etmedi. Çin’in yeraltı ve yer üstü zenginliklerini gasbderek Doğu Türkistan’a taşımadı. Çinlileri sömürmedi ve onların mal ve canlarına kasdetmedi. Çinlileri kısırlaştırmaya, soylarını kurutmaya çalışmadı. Onların masum çocuk ve gençlerini kaçırarak onların organlarını zorla çıkararak yabancılara fahiş fiyatla satmadı. Bu durumda asıl terörist ve ruh hastalarının kim oldukları açık ve net bir şekilde ortadalar !

Hele hele son yıllarda hiç bir sebep ve suç ortada yok iken, onları yasa dışı bir şekilde haksız ve hukuksuz olarak Çin Nazi kamplarına hapsetmedi, onları haksız ve zorla çalıştırarak emeğini sömürmedi.Onların gövdesini envaiçeşit Çin işkenceleri ile ortadan kaldırarak yok etmedi. Katlettikleri Müslüman Türklerin organlarını çalarak zengin Yabancılara fahiş fiyatla satmadı. İnsanlık dışı sadistçe, sapkınca, manyakça cinayetler asla işlemedi.Ama sizin Temsil ettiğiniz ÇKP İşgal rejiminin resmi görevlileri üniformalı polis ve askerleri Pekin’deki merkez ÇKP Gestaposu’ndan aldıkları emir üzerine Müslüman Türklere her türlü insanlık dışı cinayet ve davranışlara başvurmaktan asla çekinmediler.

Sizin Doğu Türkistan’daki İşgalci güçleriniz sadece büyüklere zulmetmekle yetinmiyor.Onların Küçücük çocuklarına dahi sistematik olarak baskı ve zulmediyor. Onların beyinlerini yıkamak suretiyle onları birer atist,inançsız Han Çinlisi yapmaya çalışıyor. Sizin temsil ettiğiniz ÇKP Faşist işgal rejimi Müslüman TÜrklere kendi öz ana vatanlarında bütün bu insanlık dışı cinayetleri işlerken hiç bir insanı kaygı duymadan, vicdani hiç bir refleks göstermeden alçakça ve adice bir söylemle ” Çin devleti terörizmle savaşıyor !” yalanı adı altında gerçekleştiriyor. ÇKP Faşist devlet anlayışına göre Çinli olmayan,Çinli gibi düşünmeyen,ÇKP’in dayatma ve söylemlerini kabul etmeyen her Müslüman Türk “Terörcü ve Terörist” olarak yaftalanıyor. ÇKP Faşizmi de aynen Soykırımcı Ermeniler gibi kendi cinayetlerinin üstünü örtmek ve ve uluslar arası toplumu kandırımak ve yanıltmak için Yavuz Hırsız Misali ev sahibini bastırmaktadır.

İnsanlık tarihinin en acımasız,en insanlık dışı aykırı ve sıradışı bir yönetim şekli olan ÇKP Faşist Diktatörlüğü ile onun başı Xi ve hempalarının acil ve ivedi olarak pisokolojik tedavi görmeleri gerektiği düşünülmektedir. Doğu TÜrkistan’daki ÇKP İşgal yönetiminin başı Pekin’in Urumçi Gestaposunun kanlı Şefi Çin Çuengoung bu arada andropoza girmiş olmalı ki, kamplarda gerçekleştirilen teciz,tecavüz ve insanlık dışı cinayet ve işkenceleri görmezden geliyor,inkar ediyor ve böylelikle kendilerinin bu sadistce canilikleri ile tatmin olmaya çalışıyorlar. ÇKP.Diktatoryasının başı Şi Cuşi ile onun Urumçi’deki eli kanlı çomağı Ya da diğer ÇKP’nin Doğu Türkistan’daki İşgalcı,sömürgeci,gaspçi ve işkencecileri mevcut işlev bozukluklarından kurtulabilmeleri için en kısa zamanda gerçek ve normal Eğitim ve Rehabilitasyon merkezlerine yatırılmalı ve tedavi edilmelidir. Bunların bir an önce tedavi edilerek normal insanlara dönüştürülmeleri ve insani değerlerine kavuşturulmaları dünya barışının bir an önce tehditlerden uzaklaştırılmasını temin edecek ve bu durum dünya barışının sağlanması yolunda yer kürenin yararına da olacaktır!

Hamit Göktürk


Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
4668 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ