logo

trugen jacn
23 Haziran 2017

CATHAY GURUP UYGUR TÜRKÜ YATIRIMCILARLA İFTAR’DA BULUŞTU

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi(UYHAM)

Cathay Group, Uygur Türkü yatırımcılarla iftarda buluştu. Yemekte Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projeleri konuşuldu.
25 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektöründe nitelikli yapılara imza atan Cathay Group, Uygur Türkü yatırımcılara özel iftar organizasyonu düzenledi. Topkapı Zinnet Restoran’da gerçekleştirilen iftarda Cathay Group’un hayata geçirdiği Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projeleri hakkında Uygur Türkü yatırımcılara bilgi verildi.


Yılmaz: İyi ilişkilerimiz uzun yıllar sürecek
Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, “Uygur Türkü yatırımcı kardeşlerimizle iftar yemeğinde buluşmaktan çok mutluyuz. Umarım güzel ilişkilerimiz uzun yıllar devam eder ve birlikte önemli projelere de imza atarız” dedi.

CathayGroup Hakkında:
CathayGroup 25 yıldır yerli ve yabancı yatırımcılarla yaptığı işbirlikleriyle, gelişmekte olan değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, alışveriş, iş merkezi, sosyal ve kültürel projeleri hayata geçiriyor. Özenle tasarladığı yaşam alanlarıyla hayat kalitesini artırmayı kurumsal bir strateji olarak belirleyen CathayGroup, arsa sahibinden son kullanıcıya kadar, kârlı yatırımı garantiliyor. CathayGroup hayata geçirdiği tüm projelerde nitelikli yaşam alanları ve gelişmiş sosyal olanaklar sunmayı hedefliyor. Çevreye, kente ve insana duyarlı gayrimenkul projeleri hayata geçiren CathayGroup, projelerinin farklı, kimliği olan, yüksek imaja sahip ve yaşayan projeler olmasına özen gösteriyor. Geliştirdiği projelerle kaliteli, güvenli yaşam alanlarını ve kazançlı yatırımı bir arada sunan Cathay Group, doğru lokasyonlarda hayata geçirdiği doğru projelerle arsa sahibinden son kullanıcıya kadar herkes için kârlı bir yatırım vaat ediyor. CathayGroup imzalı projeler ‘yaşıyor’ ve bulunduğu semtle ‘kaynaşıyor’. Hayatın her anına nüfuz etmiş rafine estetiğin ve mükemmelliğin ayrıcalık değil hak olduğuna inanan CathayGroup, kusursuzluk için her detayın üzerinde o alanın en iyisi olan uzmanlarla çalışıyor.

Bilgi için   :   0212 244 45 45

Etiketler: » » » » » » »
Share
4362 Kez Görüntülendi.