logo

trugen jacn
01 Ekim 2018
Genel

BUGÜN 01 EKİM 2018. DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKLERİ İÇİN KARA BİR GÜN.

4K.Gökbayrak

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi (UYHAM)

69  YIL ÖNCE BUGÜN, BAĞIMISIZ DOĞU TÜRKİSTAN CUMUHURİYETİ’NİN, TÜRK CELLADI STALİN NAZİSİ TARAFINDAN ÇİN’E PEŞKEŞ ÇEKİLDİĞİ  TARİHİ BİR KARA VE  İHANET GÜNÜDÜR.

DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI İLE İNSANI DEĞERLERİ KENDİ ÇIKARLARINA GÖRE YORUMLAYAN VE KULLANAN BATILI ÜLKE LİDERELERİNİN DÜNYANIN BÖLÜŞÜLDÜĞÜ YALTA KONFERANSI’NDA GÖZ YUMMMASI İLE MAO LİDERLİĞİNDEKİ KOMÜNİST MASKESİNE BÜRÜNMÜŞ FAŞİST KIZIL ÇİN ORDUSU TARAFINDAN  BAĞIMSIZ DOĞU TÜRKİSTAN CUMHURİYETİ’NİN  ORTADAN KALDIRILDIĞI  MATEM GÜNÜDÜR.

BU GÜN VESİLESİ İLE AZİZ  VATANIMIZA OLAN BAĞLILĞIMIZI,ÖZLEMEMİZİ VE BU UĞURDA YAPACAĞIMIZ ÇABALAR VE ÇALIŞMALAR İÇİN ÇELİK İRADEMİZİ BİR KEZ DAHA HAYKIRIYORUZ.

DOĞU TÜRKİSTAN  YİNE GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ MUTLAKA HÜR VE BAĞIMSIZ OLACAKTIR. TÜRK- İSLAM DÜNYASINA VE TÜM İNSANLIĞA  TARİHTE OLDUĞU GİBİ KÜLTÜR VE MEDENİYET IŞIKLARI SAÇMAYA DEVAM EDECEKTİR.

AZİZ  ŞEHİTLERİMİZİ  RAHMET  İLE BİR KEZ DAHA YAD EDİYORUZ.

GÜNÜMÜZDE DOĞU TÜRKİSTAN’DA BAĞIMSIZLIK MÜCADELESİ VEREN KAHRAMAN FEDAİ’LERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRANLARIMIZI YOLLUYORU. ALLAH SİZLERE GÜÇ,KUVVET NASİP EYLESİN: CİHADINIZ MÜBAREK OLSUN.

GÜCÜNÜZE GÜÇ KATSIN,SİZLERİ BAŞARILI KILSIN.
21.YÜZYILDA DOĞU TÜRKİSTAN’IMIZIN KIZIL MASKELİ ÇİN NAZİLERİNİN ELİNDE ESİR OLMASI,TÜRK-İSLAM ALEMİ VE UYGARLIK DÜNYASI İÇİN BİR KARA LEKE VE İNSANLIK İÇİN BİR YÜZ KARASIDIR.

DOĞU TÜRKİSTAN TARİHLERİ,TARİHİN HER DEVRESİNDE OLDUĞU  GİBİ BU SON ÇKFAŞİST İŞGALİNİ  DE  TARİHİN KARANLIKLARINA  GÖMECEKTİR !
YAŞASIN HÜR VE MÜSTAKİL DOĞU TÜRKİSTAN CUMHURİYETİ !
KAHROLSUN İŞGALCI FAŞİST VE NAZİST KIZIL ÇİN LANETGERDELERİ !

İŞGALCI FAŞİST KIZIL ÇİN : DOĞU TÜRKİSTAN’IMDAN DEFOL !

DOĞU TÜRKİSTAN’A SELAM !  MÜCADELEYE DEVAM !

Etiketler: » »
Share
2794 Kez Görüntülendi.