logo

trugen jacn

EY GAZETECİ MÜSVEDDESİ, SENİN VİCDANINA TÜKÜREYİM ?

Hamit GÖKTÜRK

Biraz önce Katar merkezli ELCEZİRE Tv.’nun İngilizce kanalında 20 dakika süre ile İşgalci Çin’in Doğu Türkistan’daki Müslüman Türklere yönelik insanlık dışı acımasız,vahşi soykırım cinayetleri anlatıldı.

Ayrıca, HRW Çin işleri Direktörü S.Richardson,Alman Teolog,bilim adamı ve Uygur İnsan Hakları aktivisti Dr.A.Zenz,Uygur Türkü Aktivist ve araştırmacı Dr,N.Türkel başta bir çok önde gelen,bilim insanları,Araştırmacılar ve uzmanlar ile yapılan raportajlar yayınlandı.

Düşündüm,benim Aziz Türkiye’mdeki anlı şanlı Tv.kanalları Çin’den gelebilecek 3 kuruşluk çıkar uğruna ve nemalarının kesilmesi korkusundan Çin’in soykırım cinayetlerine göz yumuyor.

Şimdi de yıllardan beri Doğu Türkistan davasına Allah rızası için destek veren bazı muhafazakar sözde dindar olduklarını beyan eden medya organları de katılmış bulunuyor.Çin bunlardan kandırabileceklerini tahmin ettiklerini Doğu Türkistan Türklerini katlederek gasbettikleri paralarla Doğu Türkistan’a götürülüyor. ÇKP’nın Ajan/ mihmardarlarının gözetim ve rehberliklerinde onların önceden kurgulayıp hazırladıkları tiyatro sahnelerini izleyerek notlar alıyorlar.Türkiye döndükten sonra de Türkiye’de 7/24 saat yayın yapan ÇKP. Propaganda Bürosuna bağlı CİR-TÜRK kanalında yine Çinlilere ÇKP’nın yönlendirmesi ile yalanlar yumurtluyorlar.

Hele birisi var ki utanmaz ve arlanmaz ve Allah’tan korkmaz bir şekilde ” Çin azınlıklar meselesini çok güzel çözmüş (!) diye yazabiliyor.Bu sözde Müslüman gazeteci hani dindar(!) olduğu için şu makyaji de yalanlar menzümesi yazısına ekleyerek güya düzlüğe çıktığını zannediyor ” 18 yaşından küçükler Cami’ye girmesi yasak.Buna çok üzüldüm(!)

Senin Vicdanına Tüküreyim !

Kendisi de bir Balkan ülkesinden muhacir olarak gelen bu vicdansız Müsvedde gazeteci İşgalci Çin’in Doğu Türkisan’ı zorla işgal ettiğini Müslüman Türkleri Nazi tipi Kamplara doldurarak toptan katletmekte olduğunu çok iyi biliyor dünyanın bildiği gibi. Ama inkar edebiliyor !

Bu Müsvedde’ye sormak lazım ?

Seni biri Hapishaneye kapatarak ,işkence yaparak ve ölüm korkusu altında susturursa,sindirirse azınlık meselesini çok güzel çözmüş mu oluyor sence ?

Allah’tan kork -Kullarından utan !

30.11.2019’da kaleme aldığım bir yazı

Share
253 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ