logo

trugen jacn

UYGUR AİLENİN EVİNE ZORLA YERLEŞTİRİLEN ÇKP’Lİ ÇİNLİ’DEN UYGUR BALASINA İŞKENCE!

ÇKP Faşist işgalci yönetiminin Doğu Türkistan Türklerine yönelik insanlık dışı onursuz uygulamaları sonucu bir Uygur ailenin evine zorla yerleştirilen ÇKP’li soysuz ve şerefsiz etnik Çinli alçağın kaldığı evin Uygur balasına yaptığı acımasız ve vahşi işkence görüntüleri ortaya çıktı. ÇKP Faşizminin Türklere yönelik örnek ve ilham aldığı Hitler Faşizminden de beter soykırım cinayetlerini böylece zirveye taşıdığı açık ve net olarak bir kez daha ortaya çıkmış bulunuyor.

Uygur Türklerinin Evine Yerleştirilen Çinli Adamın Evdeki Çocukları Dövdüğü Görüntüler Ortaya Çıktı

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

İşgalci Çin, Doğu Türkistan’daki Uygur Türklerine karşı soykırım uygularken; asimile etmek için pek çok farklı yönteme başvuruyor.

Çin’in başvurduğu yöntemlerden bir tanesi de Uygur Türklerinin evine Çinli erkekler yerleştirmek. Bu politikayla Uygur Türkleri en mahrem anlarından bile gözetlenip tedirgin edilirken ev içinde bile kendilerini güvende hissetmiyorlar. Çin Komünist Partisi’nin bu poltikasıyla beraber Uygurlar, kendilerini evlerine yerleştirilen Çinli erkeklerin insafına bırakmak zorunda kalıyor. 

Sosyal medyada ise bu politikanın yaratacağı travmalar bir video ile göz önüne serildi. ÇKP tarafından Uygur Türklerinin evine yerleştirilen Çinli adamın evdeki çocukları sıraya dizerek çubukla dövdüğü görüntüler Türkiye’de gündem oldu.

Kaynak : https://www.tamgaturk.com/haber/uygur-turklerinin-evine-yerlestirilen-cinli-adamin-evdeki-cocuklari-dovdugu-goruntuler-ortaya-cikti-23113.html

https://www.tamgaturk.com/haber/uygur-turklerinin-evine-yerlestirilen-cinli-adamin-evdeki-cocuklari-dovdugu-goruntuler-ortaya-cikti-23113.html
Share
276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ