logo

trugen jacn
12 Şubat 2015

FRANSİZ POLİSİNİN, PARİS’TE 200 ÇİNLİ FAHİŞE’Yİ TUTUKLADIĞI BİLDİRİLİYOR..!

gaimaidam

 Uygur Haber ve Araştırma Merkezi (UYHAM)

Fransız Polisi Fransa’nın başkentİ Paris’te Fuhuş,uyuşturucu ve insan kaçakçılığı yapan, sahte evrak düzenleyen büyük  bir Çin  Şebekesi ile Çin Mafyasına baskın düzenlediği ve  200 Çinli Fahişe ile yüzlerce  Çinli’yi  kaçak ve yasa dışı göçmen Çinli’yi tutukladığı bildiriliyor.

     Fransa Radyosunun Çince haber sitesinde yer alan bilgilere göre,  06 Şubat Cuma günü  Fransız Polisi Paris başta civar bölgelerde düzenlediği operasyonlarda  Büyük çoğunluğu Çinlilerin işlettiği onlarca Restoran ve gece Kulübüne baskın yaptğı açıklandı. Çinli’   fuhuş şebekelerinin elinde bulunan  Paris’teki çeşitli üniversitelerde öğrenim gören  ve aynı zamanda bu Fuhuş şebekesine çalışan  200 Çinli Fahişenin kurtarıldığı ve bunların sağlık kontrölü için hastenelere sevkedildiğini bildiridi. Çinli Fuhuş Şebekelerinin bu Çinli Fahişeleri  zengin Avrupalı ve Çinli iş adamlarına geceliği 500 – 800 Euro arasında pazarladığı açıklandı. Polis Operasyonlarında çeşitli suçlardan aranan onlarca şüphelinin yakalandığı ve 20 Restoran’ın kapatıldığı  belirtildi.

20120622192017374891

Operasyonlarda  yasa dışı  ticaret ve fuhuştan elde edilen yüz binlerce Euro’ye  evinde gizleyen 28  yaşındaki bir Çinli erkek ile 25 yaşındaki Çinli kadın’ın  tutuklandığı bildirildi. Ayrıca,  yine başka Çinlilere ait onlarca restoran ve işletmelerin aranarak yasal işleme tabi tutulduğu bilgisine de yer verdi.

Kaynak: Fransa Radyosu Çince sitesi ( 法国巴黎中国淫媒网被破获:两百多中国“大学生”妓女为中国富人提供淫乐)

Etiketler: » » » »
Share
1842 Kez Görüntülendi.