logo

trugen jacn

ÖLÜMCÜL CORONA MİKROBONUN ÇİN TARAFINDAN ÖZELLİKLE ÜRETİLDİĞİ İDDİA EDİLİYOR

Doğu Türkistan ve Çin ile ilgili çarpıcı sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken değerli gönüldaşımız Sayın Furkan Dayıoğlu Çin’in Wuhen kenti’nde ortaya çıkan ve hızla yayılan Çin ölümçül (Corona)Virüsü ile ilgili dikkat çekici bir iddia ortaya atmış bulunuyor. Çin’in geçmişte Doğu Türkistan’da yaşayan Müslüman Türkler üzerinde 1980’lı yıllarda denediği ve Numara ile tanımladığı mikroplar enjekte ederek bir köy veya kasaba halkını toptan yok ettiği haberlerini hatırladığımızda bu iddiaların da benzer şekilde aynı amaçla yapılmış olabileceği ihtimali güçlü olarak kabul edilebilir. Ayrıca Wuhan şehri giriş çıkışlara kapatılarak tam karantinaya alınmış ve şehrin kontrölü Çin Ordusuna teslim edilirken öte yandan aynı anda 5 uçak dolusu Çinli’nin Doğu Türkistan’ın başkenti Urumçi’ye uçtuğu de gelen haberler arasında. Bütün bu gelişmeler ve geçmişteki uygulamalar göz önünde bulundurulduğunda Çin İşgal Yönetiminin Kuşak-Yol emperyalist projesi önünde engel olarak gördüğü Türklerin böylesi insanlık dışı vahşet içerikli biyolojik Silahları kullanarak toptan soykırım yapma ihtimalının yüksek olabileceği ihtimalını akıllara getiriyor. Sayın Dayıdğlu’na bu değerli çalışması için teşekkür ediyor ve bu paylaşımlarını önemine binaen aşağıda siz değerli okuyucularımızın bilgilerine sunuyoruz. (UYHAM)

Furkan DAYIOĞLU

Çin’de ne dönüyor diye kendi yöntemlerimle bir soruşturayım dedim. Sonuç: 2017 Yılın’da Çin yüksek güvenlikli bir Viroloji (Virüs bilimi) laboratuvarını hizmete sokmuş. Bu laboratuvar patojenler yani hastalık yapıcı etkenleri araştırmak üzere kurulmuş. Hiv (AİDS), Ebola, Batı Afrika Lassa, Mers, Sars, Kırım Kongo virüsleri ile ilgili araştırmalarla, Akut solunum sendromuna sebeb olan virüsler üzerinde çalışılmış. Bu laboratuvar Çin içinde ilk ve tek yüksek biyogüvenlik seviyesine sahip Patojen araştırma laboratuvarı. Çin’de bu seviye ve özellikte başka bir tesis yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

Tesis’e giren personel özel kıyafetler giyiyor ve çıkarkende özel duş işlemine tabi tutuluyor. Ayrıca saflaştırılmış virüslerinde depo edildiği yüksek güvenlikli bir laboratuvar. Binası bile askeri tesis standardında inşa edilmiş. Laboratuvar’da görevli Çin Bilimler Akademisi Pekin Patojenik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji Laboratuvarı Direktörü George Gao virüs araştırmaları için Afrika’da sık sık bulunmuş bir isim. Laboratuvar Wuhan’da. Bu tip laboratuvarlarla, uranyum zenginleştirme tesisleri arasında kaygı açısından bir fark yok. İkiside kitle imha silahı üretilebilecek özellikte tesisler. Ben bu salgının beslenme kaynaklı olduğuna inanmıyorum

Fotoğraf açıklaması yok.

Çin Karantina’daki Wuhan’den Urumçi ve Hong Kong’a Seferler Yaptırmayı sürdürüyor.

Doğu Türkistanlı aydın ve aktivist Erkin Berdaş ise Çin medyasına dayanarak yaptığı bir paylaşımda şunları belirtiyor ; ” Çin’in bu kez yaptığı de öncekiler gibi tam bir Çin Komünist Partisi devlet terörüdür.Çin Çinli olmayan ve azınlık olarak tanımladığı Müslüman Türkler,Tibetliler ve diğerlerine bu felaketi nasıl acımasız ve vahşi bir şekilde yok etmek için Nazilerden beter şekilde nasıl kullandığı açık ve net ortada . Nazi Çin, ölümcül virüsün kaynağı olan Vuhan şehrinden diğer şehirlere uçuşlara izin vermiyor. Sadece Doğu Türkistan Urumçi ve Hongkong’a izin veriyor. Neden ? ” diye soruyor.

Share
1139 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ