logo

trugen jacn

İYİ PARTİ KONYA İL BAŞKAN’INDAN PERİNÇEK’E TEPKİ : KIVRAKLIĞI HERKESÇE MALUM ŞAHIŞ !

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in her gün havuz medyasında yer alarak Doğu Türkistan’daki Çin’in Türk soykırımını övmesini ve ÇKP zulmünü desteklemesine tepki gösterdi. Doğu Perinçek’in siyasi kıvraklığının herkesçe bilindiğini ifade eden Tozoğlu, “Kaldı ki Doğu Perinçek siyasi kıvraklığı herkesçe malum bir şahıstır. Geçmişte APO’yla birbirlerine gül alıp verirken şimdilerde HDP kapatılsın diye öneride bulunuyor tabii ki yerseniz. Yine Çin Doğu Türkistan’da zulüm uygularken, katil Çin’i savunacak kadar kendinden geçmiş bir durumu var”dedi

Tozoğlu’ndan Perinçek’e sert sözler: Kıvraklığı herkesçe malum bir şahıs !

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’i hedef aldı. Doğu Perinçek’in her gün havuz medyasında programlara konuk olmasına tepki gösteren Tozoğlu, “Doğu Perinçek’in ne özelliği var anlayabilmiş değilim. Neredeyse her gün ya kendisi ya da partisinden birileri ana akım kanallarda programlara konuk ediliyor. Eğer mesele Cumhur İttifakı ise bu ittifaka dahil olan BBP var örneğin. Vatan Partisi’nin aldığı oy ve daha fazlasını alabilen partiler var onlardan temsilcilere yer verilmezken Doğu Perinçek’in taltif edilmesinin bir izahı olamaz olmamalıdır”dedi.

Doğu Perinçek yıllar sonra Abdullah Öcalan ile çekilen fotoğrafını ...

KATİL ÇİN’İ SAVUNACAK KADAR KENDİNDEN GEÇMİŞ HALİ VAR !

“Kaldı ki Doğu Perinçek siyasi kıvraklığı herkesçe malum bir şahıstır”diyen Tozoğlu, “Geçmişte APO’yla birbirlerine gül alıp verirken şimdilerde HDP kapatılsın diye öneride bulunuyor tabii ki yerseniz. Yine Çin Doğu Türkistan’da zulüm uygularken, katil Çin’i savunacak kadar kendinden geçmiş bir durumu var. Yani neredeyse her gün televizyonlarda Perinçekgillerden birilerini görüyor olmamızın bir izahı olmalı ancak henüz bulabilmiş değiliz” ifadelerine yer verdi.

KAYNAK : https://www.konyaninnabzi.web.tr/tozoglu-ndan-perincek-e-sert-sozler-kivrakligi-herkesce-malum-bir-sahis-8266?fbclid( Haber Müsüm EVCİ)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
360 Kez Görüntülendi.