logo

trugen jacn

ÇİN UYGURLARI KATLEDİP ORGANLARINI SATIYOR..VE BİZ HALA İNSANIZ Mİ DİYECEĞİZ?

Resim

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Vicdanlı ve duyarlı gazeteci ve ünlü Tv.yapımcısı Mehmet Ali Önel, Çin’in işgalı altındaki Doğu Türkistan’da yaşayan Müslüman Türklere yönelik baskı, zulüm ve soykırım cinayetlerine ” Çin,Doğu Türkistanlı Türklerı öldürerek organlarını satıyor…. Yani kardeşlerimizi… Ve biz hâlâ insanız mi diyeceğiz! ” sözleri ile sert tepki gösterdi.

Mazlum ve mağdur insanlar ve toplulukların insani ve temel hukuki sorunlarına olan duyarlılığı ve özellikle dünyanın en mağdur ve mazlumu olan Doğu Türkistan Türklerine olan ilgisi ve onların derT ve istIraplarının uluslararası topluma duyurulması noktasında sürekli yazılar kalem alan ve sosyal medya üzerinden devamlı gündeme taşıyan Gazeteci Sayın Mehmet Ali Önel en son 12 Ocak 2021 tarihinde twitten hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şunları ifade etti : ” ” Duvar dibinde kurşuna dizilen bu insanlar kim biliyor musunuz! Çin mahkemelerinde uydurma gerekçelerle idama mahkum edilen, #DoğuTürkistan‘lı Türkler… Yani kardeşleriniz… Çinli doktorlar, organlarını alacak, helal organ pazarında satılacak. Ve biz hâlâ insanız diyeceğiz!

Çin, İşgalindeki Doğu Türkistan’daYaşayan Uygurları Katlediyor ve Organlarını satıyor

Gazeteci Mehmet Ali Önel,Çin’in işgalindeki Doğu Türkistan’da yaşayan Türkleri çeşitli suç isnatları ile gözaltına aldıklarını ve ÇKP’diktatörmüğünün güdümündeki düzmece Mahkemelerde yargılayarak onları ölüme mahkum ettiklerini ve onların idamdan önce organlarını çıkararak fahiş fiyatlarla Helal Organ olarak zengin Arap müsterilere sattıklarını de açıkladı.

Gazeteci Önel Cin’in bu insanlık dışı organ ticareti cinayetlerini ve buna ait bilgi ve kanıtları da aşağıda paylaştı.

Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ