logo

trugen jacn

ÇKP FAŞİZMİNİN TÜRKİYE ŞUBESİ : SÖZDE “AYDINLIK” ÖZDE KAPKARANLIK

Sencer BUĞRAHAN

Kızıl Çin’in işgal ettiği Doğu Türkistan’da yaptığı zulüm yıllardır devam eden ve inkarı ise mümkün olmayan bir bedahattir.

Yıllardır devam eden zulüm, son iki üç yıldır soykırım boyutunda hatta daha da vahşi. Toplama kampları ve cezaevleri Doğu Türkistanlı Müslüman Türkler ile dolup taşıyor. Doğu Türkistanlı Müslüman Türkler her türlü dini, insani, kültürel haklardan mahkum bir şekilde, işkence, tecavüz, organlarının zorla alınması gibi aklınıza gelebilecek bütün zulümlerin pençesinde kıvranmaktadır.

BM raporları, bölgeye giden bağımsız ve vicdanlı gazeteciler, Doğu Türkistan dışında yaşamak zorunda kalan Doğu Türkistanlıların şahitlikleri soykırımı kanıtlamaktadır.

İşte tam bu noktada, Türkiye’de vicdanlar Doğu Türkistan için ayağa kalktığı bir sırada, Çin’den ilginç bir haber geldi. İşgalci Çin’in Türkiye şubesi, Maocu, vatan haini, her devrin adamı, Çin Paralel Devlet Yapılanması (ÇPDY) yayın organı sözde Aydınlık özde Karanlık gazetesi Çin ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Doğu Türkistan’daki insanlık dışı Müslüman Türk soykırımını inkar eden, Uygur Türkleri aleyhine kara propaganda yapan, Türkiye Cumhuriyeti devleti yerine işgalci Çin’in vatandaşı gibi davranan, Doğu Türkistan ile ilgili yalan haber yapmak için işgalci Çin’den maddi destek alan bu sözde gazete özde paçavra, Pekin’in en büyük medya kuruluşu Beijing Media Network ile ‘Stratejik İşbirliği Anlaşması’ imzaladı.

Artık işgalci Çin borazanlığını daha üst seviyelere ulaştıracak ve Doğu Türkistan ile ilgili yalan haberlere daha da hız verecek.

Sözde Aydınlık özde Karanlık gazetesinin yönetim kurulu başkanı Tunç Akkoç, Pekin’de yaptığı konuşmada işgalci Çin’in Doğu Türkistan’da yaptığı zulmü savunarak, Çin yalakalığına devam etti.

Sözde Aydınlık özde Karanlık gazetesinin esas sahibi Doğu Perinçek. Yani, kendi yol arkadaşlarının deyimiyle “Topal Ajan”

Bugünlerde iktidar ve Erdoğan’ı desteklediği için sözde İslamcı özde mamacı medyanın pek sevdiği Perinçek…

Halk nazarında hiçbir karşılığı, etkisi olmadığı halde hani neredeyse devleti yöneten-yönlendiren Perinçek…

Bir zamanların solcusu, sonrasında PKK sempatizanı, şimdilerde ise Türkiye’de en gelir geçer meslek olan Atatürkçü Perinçek…

Emperyalizmi sadece Amerika’dan ibaret görüp, Rus ve Çin emperyalizminin borazanlığını yapan Perinçek…

Azılı İslam düşmanı, tescilli Çin ajanı, yanar döner Perinçek ile sözde İslamcı özde mamacı medyanın ne işi olabilir?

Her gün, halk arasında hiç bir karşılığı olmayan bu (sözde) adamın açıklamalarını manşetten görmek, televizyonlarında konuşturmak için acaba nasıl bir zorunluluk hissediyorsunuz?

Acaba Doğu Perinçek denen (sözde) adamı ekranlara çıkarırken, manşetlere taşıyorken, Doğu Türkistan’da zulmedilen, işkence gören, tecavüze uğrayan, şehid edilen Müslümanlar hiç mi aklınıza gelmiyor, hiç mi vicdanınız sızlamıyor?

Dur ama özür dilerim; siz vicdanınızı kaybedeli çok oldu değil mi?

Irak, Haçlı-Siyonist kâfirler tarafından işgal edilirken “Zalim Saddam” edebiyatı yaparak, ilk bombanın düşmesi ile gelecek parayı hesaplayarak Haçlı-Siyonistlerin tarafında oldunuz…

Libya işgal edilirken aklınıza birden Muammer Kaddafi’nin “Yeşil Kitabı” geldi…

Afganistan ABD ve destekçileri tarafından tarumar edilirken, “terör örgütü Taliban” mavalı okudunuz..

Kısacası siz; vicdanı ile cüzdanı yer değiştirmiş ve hesap günü korkusu kalmamış, Allah-u Teâlâ’nın Kuran’ı Kerim’de “Belhüm Adal” diye tarif ettiği zümreye dahil oldunuz…

Bizim gözümüzde; işgalci Çin’in tescilli ajanı Doğu Perinçek ve sözde Aydınlık özde Karanlık gazetesi ne ise siz de aynısısınız.

Hesap zamanında onlardan olduğu gibi sizden de bu hesap sorulacak!

KAYNAK : http://habernida.com/kizil-cinin-turkiye-subesi-sozde-aydinlik-ozde-karanlik-gazetesi/?fbcli

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1007 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ