logo

trugen jacn
10 Şubat 2020

ÇİN’İN WUHEN’DE 10 GÜNDE İNŞA ETTİĞİ YAPI HASTANE Mİ? ÖLÜ YAKMA FIRINLARI MI ?

Çin'in koronavirüs nedeniyle 10 günde inşa ettiği hastane açıldı

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Faşist Çin’in insanlığa karşı kendileri ürettikleri biyolojik silahı (koronavirüsü) Wuhan’daki P4 laboratuvarından dışarı sızarak, kendi ellerinde patladığı gibi, bu sefer yine kendi halkını avutabilmek için 10 günde tamamladığı 2 özel hastanesi de ellerinde bomba gibi patladı.

”10 günde ”Şimşek/ Ateş” hızıyla yapımını tamamladıklarını ileri sürerek, övünmek için birine (武汉火神山医院 wuhan huo shen shan yiyuan) ”WUHAN ATEŞ İLAHI HASTANESİ” bir diğerine ise, (武汉雷神山医院 wu han lei shen shan yiyuan) ”WUHAN ŞİMŞEK İLAHI HASTANESİ” diye isim verdikleri hastaneler yerli halkın sert eleştirilerine maruz kaldı.

Wuhan’daki 10 gün içerisinde yapımı tamamlanan toplam 2 bin 500 yataklı 2 özel hastane bünyesinde yer alan büyük krematoryumlar ve son iki gündür hastaların büyük çoğunluğunun orada yıkılmakta olması Wuhan halkını ürkütmeye yetti.

Yerli halk şimdiden bu her iki hastaneye ”CESET YAKMA FABRİKASI” diye isim taktı ve ”ADLARININ ATEŞ İLAHI VE ŞİMŞEK İLAHI” olmasının nedeninin aslında, hastane bünyesindeki büyük krematoryumlarda insan yakmaktan kaynaklandığını iddia etti.

Çin sosyal medyasında bu iki hastanenin ilginç isimleri ve son iki günlük işlevleri büyük tartışmalara neden oldu.

11 milyonluk Wuhanlıların tamamen gözden çıkarıldığı ve toplu katliam yapılacağı korkusundan ne yapacaklarını şaşıran halk, hastanelere verilen bu anlamsız ürkütücü isimler yüzünden de çileden çıktığı anlaşılıyor.

Söz konusu yeni hastanelere sadece durumu kritik olan hastalar alınıyordu.

Kaynak : Sayın Mir Kamil Kaşgarlı’nın sosyal medya hesabı


Etiketler: » » » » » » »
Share
550 Kez Görüntülendi.