logo

trugen jacn

ÇİN’İN DOĞU TÜRKİSTAN’DAKİ BASKI,ZULÜM VE SOYKIRIM CİNAYETLERİ ARTARAK SÜRÜYOR

Osman KARAGÜZEL

İnsanlık tarihinin en sinsi, en acımasız, en ahlaksız ve vicdansız zulmü Çin yönetimi tarafından D.Türkistan’da sergilenmeye bütün vahşiliğiyle devam ediyor.

 Devreye “ Çinvirüsü  ” musibeti de girince, gündemden tamamen çıkarılmış, zaten sahipsiz olan Müslüman Uygur Türkleri, tamamen unutulmuş, bütünüyle Çin ejderhasının acımasız dişleri arasına terkedilmiştir.

Tamamen yok edilmeyle, assimilasyonla, yeni doğan bebeklerin bile annesinden alınıp, kıreşlerde Çinli kimliğine uygun yetiştirildiği, Müslüman kızlarımızın Çinli erkeklerle zorla evlendirilmelerine ve belki de virüs ile deney tahtası ve imha edilmelerine kadar varan bir mezalim yaşanmaya devam etmekte, insanlık tümüyle susmakta, Çeçenistan’ın Putin’e peşkeş çekildiği gibi, Doğu Türkistan’da Çin diktasına peşkeş çekilmiş bulunmakta, ilk sesin çıkacağı yer olan Türkiye’den çıt çıkmamaktadır. Yalandan da olsa Filistin’e, Kudüs’e sahip çıktığımızın binde biri kadar Uygur Türklerine sahip çıkmadık, ağzımıza bile almadık, anmadık. İnsanlık ve biz bu vebalin altından asla kalkamayacağız!

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

ÇKP’nin Çin Tipi Nazi Kamplarına Hapsettikleri onbinlerce Doğu Türkistanlı din ve bilim insanları,şair-yazarlar,Cemaat ve kanaat önderleri sanatçılar,Sporcular doktorlar,dünyaca tanınmış Profesörlerden bir bölümü. Bunlardan yüzlerce tutuklu Toplama/Nazi Kamplarında şehit edildiler.

Kaynak : https://www.netgaste.com/makale/4792678/osman-karaguzel/dturkistanta-cin-mezalimi-devam-ediyor?fbclid

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
341 Kez Görüntülendi.