logo

trugen jacn

ANTALYA’YI ÇİNLİLER İSTİLA EDİYOR

Yeni İpek Yolu (Bir Kuşak-Bir Yol ) Projesi çerçevesinde Türk Vatandaşlığı almak isteyen Çinliler, Antalya’dan ortalama 120 bin dolara satın aldıkları dairelere 250 bin dolar fatura kestirerek Türk Vatandaşlığına geçiyor. Böylece ülkemizde ahlaksızlık ve sahtekarlık da yapıyorlar.

Antalya'ya Çin istilası!

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Yeni İpek Yolu Projesi çerçevesinde Çinliler Türk Vatandaşlığı için harekete geçti. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehir de konut almaya başlayan Çinliler Antalya da da benzer şekilde konut alarak vatandaşlık hakkı elde ediyor. Yaptığımız araştırmalarda konut alımlarında 250 bin dolarlık bir yatırım söz konusu olması gerekirken 100 ile 120 bin dolarlık gayrimenkul alımlarını 250 bin dolar fatura kestirerek resmen devleti dolandırdıkları ortaya çıkıyor. 

Türk Vatandaşlığı olma şartlarından biri olarak 250 bin dolarlık yatırım yapma şartını Çinliler uyanıklık yaparak deliyor. Uyanık Çinliler Antalya da 120 bin dolarlık evleri 250 bin dolar fatura kestirip Türk Vatandaşlığına geçiyor.  Uygulamada ki açıklardan faydalanmayı başaran Çinliler Antalya da 250 bin dolardan daha düşük fiyatlarda ki evleri satış sözleşmesinde yüksek göstererek vatandaşlık almaları emlak sektörünün canlanmasına vesile olurken yapılan uygulama ise düşündürüyor.

ÇINNIYLERIN GERCEK PIROJESINI HIÇ DUYDUNUZMU?

Gepostet von Geleneksel Tib Mingdeva am Sonntag, 29. Dezember 2019

Kaynak :https://www.mygazete.com/antalya/antalya-ya-cin-istilasi-h36296. html?fbclid=IwAR0bT ( Yiğit Erarslan MYGazete.com. Haber editörü özel haberi )


Etiketler: » » » » » »
Share
1962 Kez Görüntülendi.