logo

trugen jacn

URUMÇİ’DE ANİDEN PATLAYAN ÇİNVİRÜSÜ SALGINI TESADÜF MÜ YOKSA KASITLI Mİ(14)

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Çinli işgalcıların dünyadan izole ederek Fani dünyanın cehennemine dönüştürdü Doğu Türkistan’da aylardan beri hiç söz edilmeyen Çinvirüsü Covid-19 salgınının aniden başkent Urumçi’de patladığını iddia ederek Urumçi’de savaş Halı ilan ederek karantina altına alındığını açıkladı.Ayrıca,Çinvirüsü salgınının merkezi olarak Uygurların çoğunlukla yaşadığı başkent Urumçi’nin Tengritagh ve Saybağ bölgeleri olduğunu da ilan etti. Çin işgal yönetiminin bu son açıklamaları akıllara şunları getirmektedir ; Bu savaş halı, karantina ve giriş çıkışların yasaklanması uygulamaları kasıtlı mi yoksa tesadüf mü ?

Buna göre ;

1- Çin Dışişleri Bakanı 16 Temmuz 2020’de yaptığı bir açıklamada ABD Dış işleri bakanı Mike Pompeo’ yu Doğu Türkistan’a davet etti ve kendisinin bölgeye gelerek mevcut durumu kendi gözleri ile görmesini de teklif etti. 2. Çin Komürnist Partisi(ÇKP) yönetimi aniden neden bölgede neden Doğu Türkistan’da Savaş durumu ilan etti?

Kaynak : 截至7月18日24时,新疆(含兵团)现有确诊病例30例、无症状感染者41例,均在乌鲁木齐市,现有2705人接受医学观察。 截至7月18日24时新疆(含兵团)新冠肺炎疫情最新通报 http://www.xj.xinhuanet.com/2020-07/16…

Bu son gelişmeler hakkında daha ayrınıtılı ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız, Mehmet Emin Hazret’in bu konudaki konuşmasını içeren Videosunu sonuna kadar lütfen izleyiniz.

Youtube kanalımıza abone olmayı lütfen unutmaınız.Katkılarınız için teşekkürler

Share
530 Kez Görüntülendi.