logo

trugen jacn
27 April 2020

NOBEL ÖDÜLLÜ JAPON BİLİM ADAMI PROF.HONJO : ÇİNVİRÜSÜ COVİD-19 ÇİN’DE ÜRETİLDİ

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

2018 Nobel Ödüllü Japonya’nın Fizyoloji Tıp Profesörü olan Prof. Dr.Tasuku Honjo, Koronavirüs’ün (COVİD19) doğal olmadığını, Çin tarafından üretildiğini açıkladı.

2018 Nobel Ödülü sahibi Prof. Dr.Tasuku Honjoa, koronavirüsle ilgili “korona’nın doğal olmadığını yüzde 100 güvenle söyleyebilirim, yarasalardan da gelmedi, Çin bunu üretti.” İfadelerini kullandı.
Dr. Tasuku virüsle ilgili yaptığı açıklamada: “Virüs doğal olsa idi , böyle tüm dünyayı olumsuz etkilemezdi. Doğaya göre, sıcaklık farklı ülkelerde farklıdır. Doğal ise, sadece Çin ile aynı sıcaklığı olan ülkeleri olumsuz etkilerdi.”

40 yıllık araştırma yaptım doğal değil

“Bunun yerine, İsviçre gibi bir ülkede, aynı şekilde yayılıyor çöl bölgelerinde aynı oranda yayılıyor. Doğal olsa da, soğuk yerlerde yayılır, ancak sıcak yerlerde ölür. Hayvanlar ve virüsler üzerinde 40 yıllık araştırma yaptım, doğal değil.”

Virüs yapay

“Doğal değil, üretildi ve virüs tamamen yapay. 4 yıldır Çin Wuhan laboratuvarında çalışıyorum orayı tamamen tanıdım ve tüm personeller bu laboratuvarı tanır.”

Çin yalan söylüyor

“Bugüne kadarki tüm bilgi ve araştırmalarıma dayanarak korona’nın doğal olmadığına %100 güvenle söyleyebilirim, yarasalardan gelmedi, Çin bunu üretti. Hükümet Nobel Ödülümü çekebilir, ama Çin yalan söylüyor ve bu gerçek bir gün herkese açıklanacak. ”
Japon Profesör Tasuku 2018 yılı Nobel Tıp Ödülünü aldı. ABD’li James Allison ve Japon Tasuku Honjo, vücut bağışıklık sisteminin kanser hücrelerine karşı savaşmasını konu alan çalışmaları sayesinde Nobel Tıp Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Bağışıklık üzerine çalışmalar yaptı

34 yıldır Kyoto Üniversitesi’nde profesör olarak görev yapan Tasuku Honjo, Allison’dan bağımsız olarak yürüttüğü çalışmada, bağışıklık hücrelerinde bir protein tespit etti ve tespit ettiği proteinin farklı bir şekilde nasıl fren görevi görebileceğini öğrenmeye çalıştı. Honjo’nun yöntemi doğrultusunda yapılan terapiler, kansere karşı mücadelede etki gösterdi.

KAYNAK : http://habernida.com/nobel-odullu-japon-bilim-insani-covid…/

Etiketler: » » » » » » »
Share
273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ