logo

trugen jacn
11 Temmuz 2015

KORKULAN OLDU,İNSANLIK ONURU YERLERDE,UYGUR SIĞINMACILAR KATİLLERİNİN ELİNDE


Teslim -6

Hamit Göktürk / Uygur haber ve Araştırma Merkezi(UYHAM)
İşgalcı Faşist Çin’in baskı,zulum,işkençe,dini,etnik ve siyasi assimilasyon politikaları  ile etnik soykırımlardan kendisini ve ailesini kurtarmak amacı ile evini,barkını ve her şeyini paraya çevirerek Çinli İnsan kaçakçılarına teslim eden ve Tayaland’da yakalanan UYgur Türkü Kardeşlerimizden 109 kişi 09 Temmuz’da Tayland Hükümeti tarafından Çinlilere teslim edilmişti. Çin’den gelen askeri uçaklarla Bangkok’taki bir Askeri Hava alanından alınarak başalarına çuval geçilip kelepçelen Uygur Sığınmacılar Çin’de tutuklandılar ve cezaevlerine konuldular.
Bir yıldan beri tutuklu bulunan bu Kardeşlerimizin kurtarılması ve Türkiye’ye getirilmesi için Türkiye Cumhuriyeti devletimizin yaptığı bütün insan üstü gayret ve çabalar, çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan  109 kişinin Çin’e teselim edoilmesini engelleyemedi. Engelleyebilecek olan Birleşmiş Milletler başta, demokrasi ve insan hakları havarılığını kimseye bırakmayan ülkeler ve Küressel güçler birazcık çaba harcasa ve Tayland’a baskı yapsa idi,bu iade önlenebilirdi÷Ama,onlar buna göz yumdular ve teslim edilten yanı ölüme gönderildikten sonra kınama mesaji yayınlamakla yetindiler.
Dünya Uygur Kurultayı Başkanı Rabia Kadir’in ifadesi ile,BM.ÖRGÜTÜ, ABD VE TAYLAND  yönetimleri Uygurları aldattı ve yalan sayledi. Yalan vaatlarde bulundu ve Müslüman Uygur Türklerini ve bütün dünyayı kandırdılar.

Ama, bu kandırmaca ve ihanetlere bakarak bu sözlerin tutulmamasına de pek şaşırmamak ve çok de hayret etmemek lazım. Aynı Birleşmiş Milletler 20 yıl önce Srebenitsa’da  8 bin Boşnak Müslüman için  güvence veren Birleşmiş Milletlerin  barışı ve Boşnakları korumakla görevli Hollanda Askerlerinin kelleşçe ve haince şehri terketmesine seyircı kaldı ve Sırp Çetnik katilleri 8 bin Boşnak Müslümanı kelleşçe şehit etmişti.

Sizler ki, Mao’nun Türkiye’deki gayrimeşru  çocukları ile Faşist Çin yönetiminin kiralık kalemleri ve İşgalcı Çin’in avukatlığına soyunan  Vicdansız ve insanlık  onurundan yoksun  Yaratıklar !

Sizler  Faşist Çin’in bu zulümlerine ortaksınız ve onların katlinden en az Çin kadar sorumlusunuz.

Hepiniz bu Uygur katliamına ve insanlık suçuna en az kızıl maskeye bürünmüş aşağılık Çinli Faşistler kadar ortaksınız !

Sizler vicdanını  İşgalcı Çin’in Uygurların kanına bulaşmış kanlı Parasına satan aşağılık, Şerefsiz ve Alçak  Mahluklarsınız ;

İşgalcı  Faşist Çin’i övmek  için  tıksıntılı salyalar akıtarak zirvaladığınız ağzınız konuşamaz olsun ! Sağır ve dilsiz olursunuz İnşaallah.

İnsanlık onurunuzu Çini aşkı ve Çin Halk parası Yen’e kiraladığınız  kanlı elleriniz kırılsın ve felç olsun.

Kötülükleri,zulmü,Çin onursuzluk ve vahşetini alkışladığınız elleriniz kopsun !

Allah Bütün Hainlerin ve zalimlerin ve onların uşaklarının dalkavuklarının belasını versin ! Amin.

İşgalçı Çin’in güdümündeki Basında Teslim edilen Uygur Türklerine ait Kareler 

Teslim-3Teslim -4

 

Teslim-5

Etiketler: » » » » » » »
Share
3312 Kez Görüntülendi.