logo

trugen jacn

İŞGALCİ ÇİN’İN CEHENNEME ÇEVİRDİĞİ DOĞU TÜRKİSTAN’DAN YÜKSELEN FERYATLAR (11)

İşgalci.Katliamcı ve soykırımcı ÇKP Faşist yönetiminin fani dünyanın cehennemine çevirdiği Doğu Türkistan’dan canhıraş fıgan ve feryatlar gelmeye devam ediyor. Pekin’deki ÇKP NAZİ Diktatörlüğünün başı Şİ’TLER’ın geçtiğimiz yıl Nisan ayında  Urumçi’de sarfettiği ” XİNJİANG (DOĞU TÜRKİSTAN)’İ  YERDEN GÖĞE KADAR ÇELİK PERDELERLE KAPATACAĞIZ !”  emir niteliğindeki sözü onun özellikle Tibet’ten Urumçi’ye atadığı Çin Faşisti ve Han Nazisi   kellekeser çomağı ve işkencecisi ve soykırımcısı Çin Çuvenggou tarafından bir bir yerine getiriliyor.Doğu Türkistan adeta çelik perde içine alınmış ve dünyadan tamamen izole edilmiş durumda.Haber almak nerede ise imkansız gibi.Ancak,yine de çeşitli kaynaklardan geç de olsa  kanıtlara dayanan sağlıklı  ancak çok korkunç haberler alınabiliyor.

Bu haberlerden  biri de  geçtiğimiz yıllarda gittiği Doğu Türkistan’da pasaportuna el konularak tutuklanan  ve 8 ay süre ile Hapishane ve Çin Nazi Kamplarında işkence gören  Kazakistan uyruklu aktivist Ömirbek Bekali’ye aittir. Hollanda’dan Uygur Türkçesi ile yayın yapan Fedailer İnternet Tv.’na konuşan Ömirbek Bekali’nin sözlerinden derlenen insanlık dışı ve korkunç Çin alçaklığını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

سۈكۈتتىكى زىيالىيلار، نىجىس روھىڭغا كىلىدىن ئىلاھىي ئادالەتنى كۈتۈپ تۇر. خىتايغا قارشى قەلەم ياكى ئەلەم ئىنقىلابىدىن قىيىپ كىتىۋاتقان دىندارلار، دۈشمەن ئاففانىستاندا ياكى سۈرىيەدە ئەمەس. پىچاق سۆڭەكتىن تىشىپ يىلىككە يەتتى.خىتايغا قارشى مىلى بارلار مىلىمىزنى، كۈچى بارلار كۈچىمىزنى ئاتايلى. بىز ئۈچۈن بىرلا ئىبادەت بار، بىز ئۈچۈن بىرلا پەرز بار، بىز ئۈچۈن بىرلا غايە بار، شەرقىي تۈركىستاندىن تاجاۋۇزچى خىتاينى قوغلاپ چىقىرىش. قانچە بەدەل كەتسۇن، قانچە زامان كەتسۇن، ئەمدە يا ئۆلۈم يا كۆرۈم. ئوق يايدىن چىقتى. بۇ دەۋادىن يانغانغا ئانا سۈتى ھالال ئەمەس، بۇ دەۋادىن تانغانغا جەھەننەم يار بولسۇن.

Qara Altun paylaştı: 6 Ekim 2018 Cumartesi

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi (UYHAM)

Doğu Türkistanlı Cesur Aktivist  Ömirbek Bekali Anlatıyor,

İşgalci Çin’in Nazi Kamplarında 8 ay işkence gören ve Kazakistan’ın girişimi ile serbest kalan Cesur İnsan hakları aktivisti Ömürbek Bekali Çin Nazi Kamplarında  şahit olduğu   korkunç   ve gerçek olayları   göz yaşları içinde anlatıyor (Uygur Türkçesi ile)

” Kaldığımız kampın yanında kadınlar koğuşu vardı.Onların seslerini duyabiliyorduk . Çinli Cellatlar onlara her türlü insanlık dışı taciz ve tecavüzde bulunuyorlardı. Çin’in Nazi Kamplarında Müslüman Türk kadın tutuklulara taciz ve tecavüz olağan hale getirilmişti. Kadınların çığlıklarını, feryat ve fıganlarını duyabiliyordum Onları Tecavüzcü ÇKP’nın alçak Gardiyanlarına yüksek sesle bağırıyorlardı : “BENİ VUR VE ÖLDÜR AMA ALÇAKLIK YAPMA ! ” diye yalvarıyorlardı. Buna dayanmak asla mümkün değildi.”

Çin İşkencesi Resimleri ile ilgili görsel sonucu

Bir Diğer  Korkunç İnfaz Haberi  İse  şöyle ; 

Çir Nazi Kamplarından kurtulan bir kişinin anlattıkları ise daha korkunç ve Alman Nazilerinin soykırımlarından dahi beter.Bu korkunç  öldürme şekline bakıldığında  Alman Nazileri ÇKP Faşsit Nazilerinin yaptıklarının yanında   daha insancıl kalmaktadır.

” Tutuklular Çin Nazi Kamplarına atıldıktan sonra sürekli sogulanırlar ve geçmişlerine ait  ne varsa itiraf etmeleri istenir.Ayrıca aile bireylerinin,yakınlarının ve tanıdıkları hakkında de bilgi vermeye zorlanırlar.Buna uymayan, açıkça red edenler ise hemen oracıkta derhal   Kampın Çinli  Nazi Polisi tarafından infaz edilir. Sorgulama ve yargılama asla söz konusu değildir. İnfaz vurulmak veya asılmak  suretiyle yapılmaz. Çünkü,bu yöntem bir az  zor ve masraflıdır. İnfaz çok daha kolay şekilde gerçekleştirilir. Çin’in insan Kasabı olarak  yetiştirdiği katil Polisi sopa ile tutuklunun kafasına şiddetle vurur.Tutuklu bir kaç saniye can çekişerek hemencecik  can verir.Bu insanlık dışı ve acımasız öldürme işi genellikle gece yapılır.Ceset ailesine verilmez.Gece bilinmeyen bir yere gömülür. Ailesinin veya yakınlarının tutuklu hakkında soru sormak  ve akibeti hakkında  bilgi alma hakkı yoktur.Bunları yaptığı zaman kendisinin de Çin Nazi Kampına  atılacağını ve aynı akibete uğrayacağını bilir ve hiç sesini çıkarmaz. ÇKP Faşist işgalcılarının bu korkunç ve insanlık dışı cinayeti  böylece kendiliğinden  sessizce kapatılmış olur. ÇKP Faşizminin Korku İmparatorluğu ülkeye kara boran gibi çökmüştür çünkü.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1328 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ