logo

trugen jacn
29 Mart 2014

Galaxy S5 nisanda geliyor! İşte Galaxy S5 özellikleri ve fiyatı

Samsung, uzun süredir beklenen Galaxy S5’i tanıttı. Samsung Galaxy S5’in özellikleri fiyatı nedir? Samsung’un amiral gemisi ne zaman satışa çıkıyor?

Samsung, uzun süredir beklenen Galaxy S5‘i tanıttı. Samsung Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin, “Galaxy S5, bugün piyasadaki en üstün akıllı telefonu sunmaya odaklanan temel ve kullanışlı özelliklere sahip” dedi. 16 megapiksel kameraya sahip Galaxy S5, dünyanın en hızlı otomatik odaklanma özelliğini sunuyor. Aynı zamanda Galaxy S5, nerede olursa olsun, kullanıcıların mümkün olan en hızlı bağlantıyı gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Galaxy S5; adım ölçer, diyet ve egzersiz kayıtları ve yeni kalp atış hızı monitörü gibi özelliklerle de adeta kullanıcıların sağlık koçu görevi görüyor. Galaxy S5, arka kapağındaki özel dizaynı  ile modern ve göz alıcı bir görünüm sunuyor. Yeni ve şık dış hatlara sahip Galaxy S5, siyah, beyaz, mavi ve bakır renk seçenekleri ile geliyor. Cihaz, nisan ayında bütün dünyada satışa sunulacak.
galaxy
 

Galaxy S5, 11 Nisan’da 150 ülkede satışa sunulacak. Akıllı telefonun fiyatı ise açıklanmadı. Fakat Galaxy S5 fiyatı 2499-2699 TL arasında olacağı iddia ediliyor…

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/bilimteknoloji/136228.aspx

Share
1665 Kez Görüntülendi.