logo

trugen jacn

UYGUR TÜRKLERİ İŞGALCI ÇİN’İN SAYESİNDE ( ! ) GERÇEKTEN UÇUYORMU ?

ucak-ve-gokyuzu-resmi

 

Uygur Haber ve Araştırma Merkezi(UYHAM)

Üstteki resimde bir Kartalın avladığı bir balığı pençeleri arasına alarak kendisi ile birlikte  avını yiyebileceği müsait bir yere kadar uçurduğu görülüyor.

Bugün Komünist Çin işgalindeki Doğu Türkistan’da yaşayan Müslüman Uygur Türkleri İşgalcı Çin’in geleneksel Han usulü bitmez tükenmez yalanları,sinsi aldatmacaları ,hile ve mekirleri ile Kartal’ın avladığı balık gibi her gün avlanıyor. İşgalcı Çin,Doğu Türkistan’ı işgal ettiği yaklaşık 250 yıldan beri bu konuda her gün saat ve dakika aralığı ile  bir birlerinden beter ve iğrenç yalanlar,sahtekarlıklar ve alçaklıkılar üretmeye devam ediyor.Özellikle şimdiki Sosyalist maskesine bürünen kapitalıst,ırkçı Çin’in  Faşist ruhlu  işgal güçleri bu konuda Çin’deki müthiş üretim artışına paralel  bir şekilde Çin yalan,tehdit kandırmaca ve hilelerinde artışlar kaydediyor. Haşa Tanrı derecesinde taptıkları  kanlı diktatörleri  Mao zamınındaki  ” Sıçrayarak İlerlemeler= Sekrep İlgirleş”  kaydetmeyi sürdürüyor. İşgalcı Çin’de yalan ve hileleri  bitmediği gibi, kendi değerlerinden : dini inançlarından, dini bayramlarından, gelenek göreneklerinden,Okullarından,Medreselerinden Meşreplerinden Nevruz’larından tehdit,şantaj ve ölümleri pahasına koparılan ve zorla uzaklaştırılan Müslüman Uygur Türklerinin Çinli İşgalcılara kanma ve aldanma Yetenekleri de günden güne aynı derecede ilerleyerek inkişaf etmektedir. Geçmişi , inançları, değerleri,örf ve adetlerine bağlılıkları noktasında Türk-İslam Coğrafyasının önde gelen Uygar ve aydın toplumlarından olan ve  kadim ipek yolunun  feraset sahibi, zeka fışkıran  doğruluk ve adalet sembolü Müslüman Uygur Türkleri,günümüzde  İşgalcı Çinlilere her gün bir az daha kanmakta  ve  Çin’in aldatma ve mahv ve yok edici   girdabına her gün biraz daha yaklaşmaktadır.

Yukarı’daki bu resmi merkeze alan bazıları ki ;  bunlar Çin’in  maaşlı kalemşörleri ve ücretli  Kanlı Çin sarayı’nın(Cungnenhey)  beş paraya onlarca takla atan vicdansız hokkabazları Çin’in Uygur Türklerini av olarak uçurdukları yalanları ile toplumun hafızasını kirletmeyi  kendilerince marifet sayıyor. Uygur toplumunun 21.yüz yılda  Çin’e av olmaları sayesinde hava’da uçtuğu yolundaki utanmaz cümleleri zırvalamaktan haya etmiyorlar. Çünkü; hainlerde,kiralık  kalemlerde utanç hissi  ve haya yoktur.Bu insani değerlerini Çin’in  Uygur Türklerinin kanına bulaşmış bir kaç bin Hitay yeni’ne  çok ucuzca satmıştır. Bu Kiralık kalemler ve kiralık Vicdansız iki ayaklı yaratıklar aynen Karısını ve Namusunu kiralayan ve satan  adi şerefsiz  ve alçak  genelevi patroniçeleri P…k lerden bir farkları bulunmamaktadır.  

Gerçekdurum ise, şudur ;  İşgalcı zalim hanhor Çin yönetiminin Uygurları uçurması, şu balığın kartal tarafından uçurulmasından farksızdır. Uçurulmaktan  dolayı sevinip gururlananlar , kendisini bekleyen  felaket ve  fecaatlı  ölümden bihaber zavallı beyinsizlerdir. Bu felaketli ve fecaatli ölümü  bekleyenlerin   feci sonlarını unutmaları   sadece cehaletten değil, aptallıklarından, ahmaklıktan  akılsız ve beyinsizliklerinden da   kaynaklanmaktadır.

Allah Hainlerin,Vicdanını Satan Şerefsiz Çin sevici Alçakların yalanlarından ve şerlerinden korusun. Amin.

Share
2071 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ