logo

trugen jacn

TÜRKİYE ‘DE ETNİK HAN ÇİNLİSİ KOMÜNİST YERLEŞİMCİLERİN AYAK SESLERİ

Abdullah HAKİM


Çin Komünist Partisi (ÇKP) diktatörlüıündeki Çin’in Pakistan, Kazakistan,Kırgızistan’dan ve Tacikistan’dan sonra Türkiye’yi ele geçirme planları son sürat devam ediyor.

Medya’da yer alan bilgiler ve bizim aldığımız bazı bilgiler ve duyumlarımıza göre Türkiye’de Çin’in açtığı şirket sayısı bin’in üzerindedir. Bu Çin Şirketlerinin arkasına saklanarak T.C. vatandaş olan Çinlilerin sayısı da 10 binin üzerinde olduğu söyleniyor. Tabii bu konuda en doğru ve gerçek bilgiler devletimizin reesmi açıklamaları olaacaktır.

Çinliler için Türk vatandaşı olmak çok kolay ve basit olduğu,herhangi bir etnik Han Çinlisi’nin Türkiye’ye hiç gelmeden belirlenen her hangi bin Banka Şubesi’ne 250 bin dolar para yatırması veya bu miktar karşılığında bir taşınmaz alması halinde T.C. vatandaşı olabildikleri söyleniyor. Hatta Çnlilerin T.C.Vatandaşı olabilmek için Emlak Firmalarına ahlaksız tekliflerde bulunduğu geçtiğimiz aylarda Emlakcılar Odası Başkanı tarafndan açıklandı.

Türkiye’de T.C.Vatandaşı olamak isteyen etnik Han Çinlileri her ne kadar sivil veya iş adamı olarak bir görüntü sergilemiş olsa da bunlar Çin yönetimi tarafından özel olarak eğitilmiş Çin yayılmacılığı projesinin ileri cephelerinde görevlendirilmiş sivil /asker ajanları oldukları Türkistan örneğinde açık olarak görülmüştür.


Aziz Türk Milleti!
Atalarımızın temiz kanlarıyla sulanan vatan topraklarına düşmüş cennetmekan şehityerimizin bedeli olan bu cennet vatanımız, sadece bu ülkede yaşayan bizlerin değil, Türk-İslam aleminin ümit,ilham,huzur ve istinatgahıdır aynı zamanda. Bu aziz vatanımız Türkiye , dünyanın en canı,en acımasız ve en aşağılık toplumu olan,üleşme ve paylaşma kültürü ile bir arada yaşama anlayışı bulunmayan,Allah’ın yarattığı her şeyin kendilerine ait olduğunu,başkalarının bu nimetlerden asla hakkı olmadığına gözü kapalı körlerce kendilerini inandıran Çinlilerin ülkemiz için geri dönülmez felekatlere yol açacağının bilincinde olmamız Doğu Türkistan örneğinden kolayca anlaşılabilir.
Doğu Türkistan’daki soydaşlarımızın işgalci tecavüzcü katili Komünist komünistlere Kutsal Topraklarımız sebep ne olursa olsun satılabilir mi ?
Bu mesele bütün Türkiye’de yaşayan 83 milyon insanı ilgilendirmektedir. Bu Mesele Kimsenin bize bir şey olmaz deyip geçeceği bir mesele asla değildir.

Han Çinlilerinin 250 bin dolar karşılığında T.C.Vatandaşı olabilmeleri halinde Allah Korusun 5-10 sene sonra Türkiye’de milyonlarca Çinlinin yerleşeceğini örneklerinden kolayca anlamamız mümkündür.
O zaman bu T.C, Vatandaşı Çinliler sizce hangi partiye oy verecek tir lütfen bir düşünün !

Pekin Büyükelçisi'nden İstanbul'a 'Çin Mahallesi' önerisi

Türkiye’ye Çinlilerin yerleştirilmeleri projesini planlayan ve uygulayan esas mimarları bana göre şunlardır ;
1-Çin Komünist Partisi (ÇKP)
2- Çin’in Türkiye’deki Temsilcisi ÇKP’nin Doğu Türkistan’daki soykırım cinayetlerinin destekçisi Vatan Partisi genel başkanı Doğu Perinçek
3-Türkiye’den devşirdiği diğer güdümlü taraftarlarıdır.

Çin’in nüfus kesafetini ve sermayesini kullanarak dünya’ya yayılma,ülkelere yerleşme tarihi emperyalist planının günümüzdeki aktörleri bu üçgen arasındadır. Bu Planın Çin yönetimi tarafından hazırlanan bir tuzak plan olduğu açık ve net olarak görülmektedir.

Türkiye’nin Pekin büyükelçisi Çin’in bu yayılma planına anlaşılmaz bir şekilde destek vermektedir. Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi zat’ın geçen yıl çeşitli vesilerle dillendirdiği Türkiye’de Çin mahallesi kurulması konusunda açıklamaları olmuştur. Ayrıca bu Sayın Büyükelçi bu arzusunu bir Tv. programında İstanbul’da bir Çin Mahallesi kurmanın kendisinin hedefi olduğunu açıkça ifade etmiştir.

Çin hükümeti kısa, orta ve uzun vadedeki projesi ve amacı şöyledir ;

1- Türkiye’ye etnik Han komünist Çinlileri T.C.vatandaş yaparak yerleştirmek

2- 40 yıldır siyaset sahnesinde olan ve hiç bir zaman seçimlerde % 1 oranında ( en son genel seçimlerde aldığı oy oranı 0,002’dir) dahi oy alamayan Doğu Perinçek’in Lideri olduğu Vatan Partisini T.C.Vatandaşı yaptığı etnik Han Çinlisi Komünistlerin oyu ile iktidar yapmaya tevessül etmektir.(akıllarınca. Endonezya’da bunu denemeye kalkan Han Çinlisi Komünistler 1965’te General Buharko tarafından yok edilmiş ÇKP’nin bu ülkeye yerleşen casusları bu hieyanetlerinin bedeli canları ile ödemişlerdir.)

3- Projesinin 3. ve son aşamasında ise hayatını Çin Komünizmine sadık bir nefer olarak tamamlamayı düşünlen Perinçek kanalı ile Türkiye’yi etkisi altına almak ve daha sonra Erdonezya örneğindeki gibi Türkiye’yi ele geçirmektir.
Siz hiç düşünmez misiniz?
Bütün dünyayı ele geçirmeyi kafasına koymuş ve bunu milli bir ideoloji haline getirmiş gözü dörmüş Çin yönetimine ülkemisin toprakları nasıl satılabilir ?

Bizim Kahraman Mehmetçiklerimiz ile cesur ve yiğit Polislerimiz bu ülkeyi düşmanların saldırılarına karşı korumak,ülkemizin milli çıkarları ile bizlerin güvenliğini sağlamak için Irak’ta,Suriye’de,Libya’da her gün şehit verirken, bu art niyetli etnik Han Komünist Çinliler fırsatı ganimet olarak Türkiye’yi sessiz sedasız,zahmetsiz ve kansız işgal peşindeler.

Allah’ın yarattığı ve bu dünyada yaşayan bütün insanlarla ortak bir noktamız vardır ; Bizi halk eden bir Yaradanın Olduğu inancıdır. Müslümanlar,Hıristiyanlan,Yahudiler başta kitap ehli olanların genellikle (Diğerlerinin yanlış inançları olsa da) ortak noktası budur. Diğer kitap ehli olmayarlar dahi kendilerini yaratan bir olağanüstü gücün var olduğunu biliyorlar ve buna inanıyorlar kendince.

Sadece bu dünya’da yaşayan ve insan olarak tanımlanan yaratıklar olan bizler ile bu ortak nokta bileşiminde sadece sadece Çinliler bulunmamakadır.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, yazı

Hiç bir inancı olmayan, bir kısmı atalarının ruhuna bir kısmı,tarihlerine büyük bir çoğunlyuğu ise Ateist Komünist Mao’nun baskısı ile inançsız laştırılmışlardır. Ateisttirler.

Bu noktadan bakıldığınde inanç noktasında Çinlilerle biz Müslümanların ve diğer dini inanç sahipleri ile lerin hiçbir ortak yanımız yoktur.
Siz hiç düşünebiliyor musunuz?
Çirliler Türkiye’ye neden yerleşmek isterler?

Allah korusun Türkiye’nin başına herhangi bir şey geldiği zaman bizimle kader birliği yaparlar mi ?

Onlar öyle bir durumda size, bize,hepimize arkadan hançer saplamak için her zaman tetikte bekleyen bir kalleş Çin Ajanı haindirler.
Eğer sizin daha fazla vatandaşa ihtiyacınız varsa; ekmeğini yiyip, suyunu içip, havasını soluyup sizi arkadan hançer saplayacak bir kalleş hain
düşmanı değil, sizinle aynı dinden.kandan ve tarihten gelen bir ve aynı olan yeri geldiğinde sizinle yan yana ve omuz omuza vatanımızı savunacak Kardeşlerinizi vatandaşdaş yapın !
Bu memleket hepimizin, Bu Topraklarda yaşayan herkesin ,yanı Anayasamızda yer alan şekli ile Türklerin vatanıdır.
Gelin,gözümüzü 4 değil,8 açalım,Atalarımızın 13 asır önce Orhon Bengu Taşlarına kazıdığı altın miras değerindeki sözlerini bir kez daha hatırlayalım ve bu sözlere kulak verelim ;

” Çinlilerin altınına,gümüşüne,yumuşak ipeğine ve tatlı sözlerine asla inanmayalım ve Çinlilere kat’a da Kanmayalım ! “

Geleceğimizi, Çocuklarımızı, Torunlarımızı Mao’nun PKK’cı Uşağı Perinçek’in eline bırakmayalım.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
682 Kez Görüntülendi.