logo

trugen jacn

TÜRK OCAKLARI BAŞKANI PROF.ÖZ : ÇİN’İN TÜRKİYE’DE ÇOK MUHİBBİ OLMASI ÇOK ÜZÜCÜ !

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Sosyalist Maskeli İşgalci ÇKP Faşist yönetiminin Doğu Türkistan’da yaşayan Müslüman Türklere yönelik baskı,zulüm ve insanlık dışı soykırım cinayetleri bu kadar net ve açık bir şekilde ortadadır. Çin’in Doğu Türkistan’da her biri insanlığa karşı bir suç niteliği taşıyan bu cinayetelerini insanlığın hafızasından silmek ve unutturmak için her neden ve gerekçeyi kullanmaktan geri kalamıyor. Çin Doğu Türkistan’da Soykırım cinayetlerini sürdürürken,Türkiye’deki Maaşlı Yalan Makinası Propaganda elemanları Türk Tv.larına çıkarak Türkiye’nin Çinvirüsü ile mücadelesini utanmasz ve arlanmaz bir şekilde kutlamaktan ve desteklemekten utanmıyor ve arlanmıyor. ÇKP’nin Wuhen kentinde üreterek dünyaya yadığı ve insanlığı tehdit ettiği günümüzde Çinvirüsü Covid-19 salgınına ait gerçekleri dünya’dan gizlemeye ve bu insanlık suçunu başkalarına atmak için Türkiye’deki kiralık kalemleri ile tasmalı elemanlarını kullanarak yeni bir kampanya başlatmış bulunuyor.

Her gelişme ve haberi kendi menfur emellerine tersyüz ederek alet etmek isteyen ÇKPFaşist yönetiminin TÜrkiye’deki kiralık kalemşörleri ve satılmış Tasamalıları Hükümetimizce Çin’in ithal edilen Çinvirüsü tanım kitlerinin Çin tarafından bedava verildiği yolundaki iddiaları bizzat Sağlık Bakanı tarafından yalanlandı.

Türk OCakları Başkanı Prof.Mehmet Öz resimleri ile ilgili görsel sonucu

Türk Ocakları Genel Başkanı Öz : Çin’in Doğu Türkistan’daki zulümleri ve Gerçekeleri Gizlemesi ortada iken, TÜrkiye’de bu Kadar Çok Çin Muhibbi Olması Uzucu ama Şaşırtıcı Değil !

Çin’in Türkiye’deki Maaşlı Yalan Makinaları ile Kiralık adamları ile Zulüm ortağı Tasmalı kalemler tarafından uydurulan bu yalanlara çok önemli ve değerli bir tepki de ülkemizin asırlık Çınarı, Türklerin sönmeyen ve sönmeyecek Ocağı Türk Ocaklarımız tarafından gündeme getirilerek Türk kamu oyu uyarılmış bulunuyor.

Türk Ocakları Genel Başkanı Sayın Prof.Dr.Mehmet ÖZ Hocamız 23 Mart 2020 tarihi itibariyle twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımı ile bu önemli konuya Türk insanının dikkatını çekti ve İşgalci Çin’e tepki gösterdi .

Türk Ocakları Genel Başkanı Sayın Prof.Dr.Mehmet Öz Hocamızın Twitter’den yaptığı açıklama şöyle :

Fotoğraf açıklaması yok.
Orhun Bengu Taşları resimleri ile ilgili görsel sonucu

Kaynak : Türk Ocakları Genel Başkanı Prof.Dr.Sayın Mehmet Öz Hocamızın kişisel twitter hesabı

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
572 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ