logo

trugen jacn

NOBEL ÖDÜLLÜ DOKTOR : ÇİNVİRÜSÜ ÇİN’DE LABORATUVARDA PROFESYONELCE ÜRETİLDİ

Nobel Tıp Ödülü’nü 2008’de alan Fransız doktor Luc Montagnier, yeni tip Çinvirüsü (Kovid-19)’un Çin’in Vuhan kentindeki bir laboratuvarda üretildiğini ve salgının gizlenerek dünya’ya yayılmasına sebep olduğunu ileri sürdü.Fransız Doktor’un “Bu virüs, doğal yollarla ortaya çıkmadı, bu tam profesyonel bir iş. Bunun hangi amaçla yapıldığını bilmiyorum. ” sözleri de dikkat çekici bulundu

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

Nobel ödüllü Fransız doktor Montagnier Çinvirüsü “Kovid-19’un Çin’de laboratuvarda üretildiğini iddia eden bir açıklama yaptığı bildirildi.

“Kovid-19, Vuhan’daki laboratuvardan üretildi. Bu laboratuvar, 2000’li yıllardan beri koronavirüs hakkında uzmanlaştı.” değerlendirmesinde bulunan Montagnier, bu konuyu iyi araştırdığını vurguladı.

AIDS‘E KARŞI BİR AŞI BULMAK İSTENMİŞ OLABİLİR”

Montagnier, CNEWS kanalında yaptığı açıklamada, “Bu virüs, doğal yollarla ortaya çıkmadı, bu tam profesyonel bir iş. Bunun hangi amaçla yapıldığını bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

Kovid-19’da HIV parçalarının olabileceğini anlatan Montagnier, “Bununla AIDS’e karşı bir aşı bulmak istenmiş olabilir.” dedi.

Fotoğraf açıklaması yok.
https://www.hurriyet.com.tr/dunya/nobel-odullu-fransiz-doktor-kovid-19un-cinde-laboratuvarda-uretildigini-iddia-etti-41497419
Etiketler: » » » » » »
Share
436 Kez Görüntülendi.