logo

trugen jacn
26 December 2016

İŞGALCI ÇİN’İN ATATÜRK SEVGİSİ (!), UYGURLARA BASKI VE SOYKIRIMINI GİZLEME AMAÇLI

Çin işgal Yönetiminin merkezi Çin’de Atatürk heykeli dikmesi tamamen sinsi bir kandırmaca   ve Türk kamu oyunu  aklınca aldatma operasyonudur.  Çin, Türklerin en hassas duygularından biri olan Atatürk sevgisini  kullanarak ve onu istismar ederek,Doğu Türkistan’da Atatürk’ün Soydaşlarına karşı  baskı.zulüm,işkenceleri ve etnik assimilasyon,dini ve ırkı soykırım uygulamalarını örtmeye ve gizlemeyi amaçlamaktadır.Çinliler Atatürk heykelini dikerken,biz Türkleri sevdiği için değil, aldatmak için dikiyorlar. Çin,madem Atatürk’ü o kadar çok seviyor,o  Atatürk heykelini,  Atatürk’ün de anayurdu ve onun çok sevdiği Kardeşlerinin yaşadığı  Doğu Türkistan’a niçin dikmiyor ?   Atatürk ile hiç ilgisi ve sevgisi olmayan ve  ve onu bilmeyen ve anlamayan Merkezi Çin’e dikmekte  ve onun de resmini çekip biz Türkleri kandırmak için yayınlamaktadır.  İşgalcı Çin aslında Atatürk’ü hiç sevmez ve sevenlere de iyi gözle bakmazlar. Doğu Türkistan’a dikerse Uygur Türkleri her gün kendisine dua ve saygılarını ifade eder.Türk tarihinin bu en büyük ve kahraman Önderinden feyiz ve ilham alır. Ayrıca,dikkat edilirse Atatürk Heykelinde  üzerinde ay yıldızlı  her hangi bir arma veya Türk Askeri kıyafeti -Mareşal Üniforması  de yoktur. Üstelik eğer bu heykel doğru ise, Atatürk’e Çinlilerin giydiği Çince elbise giydirmişlerdir. <Bu suretle Atatürk’ü de  hayasız ve edepsizce  Kendilerine (Çinlilere) benzetmeye çalışmıştır. İşgalcı ve Katliamcı Komünist Çin’in bu  tutumu  asla ve Kat’a Kabul Edilemez !………..

atatürk ün meclisteki mareşal ile ilgili görsel sonucu

Yücel TANAY

Çin de Atatürk’ün hayatını zorunlu ders diye okutan ve heykelini diken zihniyet acaba Türk bayrağından neden gocunmaktadır ? Doğu Türkistanlı gençlerin Türkiye sevdalarını  ayyılıdızlı tişört giyerek  göstermeleri Çin polisini gazabına uğramakta ve   Çin’in İşgalcı Polisleri bu Uygur gençlerini acımasızca dövmektedirler.
Doğu Türkistan’ın çeşitli şehirlerinde üzerinde Türk bayrağını ve onu ima eden tişörtler toplanarak giyenler hakkında işlem yapılmaktadır.
Çinliler Atatürk heykelini dikerken,biz Türkleri sevdiği için değil,aldatmak için dikiyorlar.Bu Atatürk heykelini Doğu Türkistan’a niçin dikmiyor ? Atatürk’ü anmak,Türk ve Türkiye demek Doğu Türkistan’da terör suçudur ve en az 7 yıldan başlar cezası. ilgisi ve sevgisi olmayan ve anlamayan Merkezi Çin’e diker . onun de resmini çekip Türkleri kandırmak için medyada servis edip, yayınlar.Doğu Türkistan’a dikerse Uygur Türkleri her gün kendisine dua eder.saygılarını ifade eder.Türk tarihinin bu en büyük ve kahraman Önderinden feyiz ve ilham alır. Onun için Türkleri bilmeyen,sevmeyen ve ilgilenmeyen Merkezi Çin’e yanı etnik Çinlilerin yaşadığı bölgeye diker. Ayrıca,dikkat edilirse Atatürk’ün üzerinde ay yıldızlı Türk Asker-Mareşal Üniforması yok.Çinlilerin giydiği Çince elbise giydirmişler.Atatürk’ü de Çinlilere benzetmek isteyip,Çin’in  zorba kan dökücü diktatörü Mao’yla paralelik kurmak isterler.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı ve açık hava

Türkiye’deki Çin Sevici Sözde Atatürkçülerin Ahmakça ve Cahilce Heyezanları   

ATATÜRK VE MAO’NUN HİÇ BİR BENZERLİĞİ YOKTUR

Çinde Maoculuk,1949 yılında Mao önderliğindeki komünistlerin Çin’in yönetimini ele geçirmelerinin ardından, Doğu Türkistan üzerindeki baskılar eskisine oranla daha da arttı. Komünist rejim politikası, asimile olmayı reddeden Doğu Türkistanlı Türklerin fiziksel olarak imhasına yöneldi. Katledilen Doğu Türkistanlı sayısı korkunç boyutlara ulaştı. 1949-1952 yılları arasında 2 milyon 800 bin; 1952-1957 arasında 3 milyon 509 bin; 1958-1960 yılları arasında 6 milyon 700 bin; 1961-1965 yılları arasında 13 milyon 300 bin kişi ya Çin ordusu tarafından öldürüldüler ya da rejimin doğurduğu kıtlık sonucunda öldüler. 1965’ten sonraki katliamlarla birlikte, öldürülen Doğu Türkistanlı sayısı 60 milyon gibi inanılmaz bir rakama ulaştı.
Atatürk,kalıcı yaşayan bir liderdir.Mao artık yok, yaşamıyor.Mao’nun sosyalist liderliğinden artık söz bile edilmiyor. Çin artık serbest piyasa ekonomisine geçti.
Maoculuk, Çinde,yüz milyonlarca insanın Mao”nun sözlerini gece gündüz ezberlemeye zorlanması milletleri yığın, hatta sürü gibi görmenin bir şekliydi..

İlgili resim

İşgalcı Çin,  “Karagün dostu Olduğunu ”  iddia ettiği Türk Milletine olan dostluğu   (!)  ile  Atatürk’e olan  Muhabbetini ( !) Türkiye sevgisini Ayyılıdızlı Tişört giyerek gösteren   Doğu Türkistanlı   Uygur Gençlerini döverek ve işkence  ederek  ve onları cezalandırarak gösteriyor .

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2169 Kez Görüntülendi.