logo

trugen jacn

ÇİNVİRÜSÜ COVİD-19 KONUSUNDA ÇİN’DEN DERS ALACAKLARA ÖNEMLİ TAVSİYELER

Güney Kıbrıs’ta korkulan oldu! Sayı artıyor

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

KOMÜNİST ÇİN’DEN ÇİNVİRÜSÜ KONUSUNDA HENGİ DERSLERİ ALCAKSINIZ ?
Bir çok ülke arka arkaya açıklamalar yaparak Çin yönetiminin Wuhen’deki Viroloji Laboratuvarlarında özellikle üreterek tüm dünyaya bulaştırdığı ve ülkelerinde vatandaşlarını kitlesel ölümlerle kasıp kavuran Çinvirüsü Covid-19 ile mücadele etme konusunda Çin’den bu konudaki tecrübelerini talep etmektedirler. Onlara bir kolaylık ve katkı olsun amacı ile biz de aşağıdaki hususları kendilerine ietiyoruz ;


1. Çinvirüsü Covid-19 salgınını bulaşanların evlerinin kapısını dışarıdan çivileyeceksiniz
2. Çinvirüsü bulaşan Önemli ve zengin insanlar özellikle öldürüp parasına el koyacaksınız, gençler hariç kalanların direk kafasına birir kurşun sıkıp cesetleri yakacaksınız.
3. Hastalık sayısı çok fazla olan şehirleri kuşatıp, ölmesini bekleyecek ve ölünce yine cesetleri yok edeceksiniz.
4. Arada bir video çekip, kanser hastası çocuğun hastaneye gitmesine nasıl izin verdiğinizi dünya medyasına servis edeceksiniz.
5. Maskesiz gezenleri sopayla kovalayıp, onların kafalarına file geçirerek ele geçireceksiniz. Onları hayvan miisali yerlerde süründürerek yaka paça hapishaneye götürüp orada yok edeceksiniz.
6. Çinvirüsü bulaştırdıklarınızın sayılarını 1/1000’ni değil,(bu oran fazladır) en çok 1/10.000’ini resmi rakam olaraka çıklayacaksınız.
7. Çinvirüsü salgının bütün dünyaya yayarak işi bitirdikten sonra bu işi ABD yaptı, CIA bulaştırdı vebenzeri aklımıza gelen her türlü töhmet,bühtan,karalama,iftıra ve yalan suçlamaları ardı ardı sıralayacaksınız ve kendinizden başka aklınıza kim gelirse bütün ülkeleri ve kurumları karalayacaksınız.

8. Ürettiğiniz Çinvirüsü Covid-19’u etnik Çinilileri kobay olarak kullanarak dünyaya salgın olarak yayacaksınız. Daha sonra virüsün dünyadaki yayılma seyri ile sürecini izleyip insanlara bu tecrübenizi öğretecek ve satacaksınız.
9. Ürettiğiniz Çinvirüsü illetine yakalanan Hastaları ihbar edenlere para ödülü verileceğini ilan edeceksiniz. İnsanların bir birlerini ihbar ve ispiyonlamaya zorlayacaksınız. Daha sonra bir birlerini ihbar edenleri de öldüreceksiniz.

10. Bu arada Öldürdüğünüz Müslüman Türklerin cesetlerini yakarak asla yok etmeyeceksiniz.Onların organlarının tamamını helal organlarını nakletmek isteyen Çin’in müttefiği zengin sözde Müslüman Araplara fahiş fiyatla satacaksınız.
11. Kendi ırkınızdan olan Çinililerin hayatlarını kurtarmak için onları karantınada tutmayı sürdürüceksiniz. Onları fabrikalarda asla çalıştırmayacaksınız.

12. Bunların yerine ülkelerini işgal ve sömürgeleştirdiğiniz ve esir ettiğiniz Doğu Türkistan’dan Uygur,Kazak ve diğer Türkleri zorla toplayacaksınız. Topladığınız bu Türklere davullar ve zurnalar çalarak onlara iş bulduğunuzu günlerce propaganda yapacaksınız.

13. Daha sonra bu zavallı esir Türk gençleri Çinvirüsü salgını olan bölgelerdeki işletme ve Fabrikalara köle işçi olarak götürüp çalıştıracaksınız. Onların bir an önce ürettiğiniz Çinvirüsü salgını ile toptan ölmelerini sağlaacaksınız.

14. Yıllardan beri çeşitli yöntemelerle soykırım yaparak yok etmeyi başaramadığınız Türkleri böylece Merkezi Çin’de ürettiğiniz Çinvirüsü Covid-19’u onlara Özellikle bulaştırarak onları tamamen ve külliyen yok etmeyi deneyeceksiniz.

15. Ülkenizdeki Çinvirüsü salgınının sona erdiğini ve bu konuda büyük başarılara imza attığınızı hayakırıdıktan sonra mikrobunu üretirken birlikte hazırladığınız erken tanı kitlerinin seri üretimine geçecek ve Türkiye başta bütün zor durumdaki ülkelere fahiş fiyatla satacaksınız.

HATIRLATMA :

EĞER ÇİNVİRÜSÜ COVİD-19 İLE MÜCADELE KONUSUNDA ÇİN’İ ÖRNEK ALACAKSANIZ VE DENEYİMLERİNDEN YARARLANAMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ SAKİN OLA Kİ ÇİN KOMÜNİST YÖNETİMİNİN UYGULADIKLARI VE İNSANLIK DIŞI ACIMASIZ VE VAHŞI CİNAYETLERİ ASLA VE ASLA ÖRNEK ALMAYINIZ VE DENEMEYE DE KALKMAYINIZ.

YOKSA SİZLER DE ÇKP’Lİ ÇİNLİ SOYKIRIMCI KATİLLER GİBİ İNSANLIK DÜŞMANI BİRER KATİL OLACAKSINIZ !

ÖNEMLİ NOT :

YUKARIDA SAYDIĞIMIZ ACIMASIZ,VAHŞİ VE İNSANLYIK DIŞI CİNAYETLERİ ÇKP İŞGAL YÖNETİMİ DOĞU TÜRKİSTAN’DA TÜRKLERE UYGULAMAKTA VE İNSANLIK SUÇU İŞLEMEKTEDİR ! AMA ÇKP’Lİ İŞGALCİ SOYKIRIMCI FAŞİST KATİLLER DOĞU TÜRKİSTAN’DA MÜSLÜMAN TÜRKLERİ TAMAMEN YOK ETMEYİ ASLA BAŞARAMAYAKTIR.

KAYNAK : Sayın Nurettin İZBASAR’in sosyal paylaşımından yararlanılmıştır.teşekkür ederiz

Etiketler: » » » » » » » »
Share
443 Kez Görüntülendi.