logo

trugen jacn

PERİNÇEK’İN ÇKP YALANLARI TÜRKİYE’DE ” DECCALIN SEMERİ ” MİSALİ TARUMAR OLDU

Hamit GÖKTÜRK (UYHAM)

İşgalcı,Sömürgeci,Gaspçi ve Soykırımcı ÇKP Faşizminin Türkiye’deki uzatmalı kiralık yalancısı Doğu Perinçek “ÇKP Yalanlarına” sıkılmadan,utanmadan ve hayasızca devam ediyor.Ancak, onlarca yıldan beri kendisi ve bağlı bir avuç kiralık kalemşörleri ve sözde medyası tarafından hiç durmadan sürdürdüğü bu gerçeklere aykırı ve geçersiz Çin yalanlarının Türkiye’de karşılık hiç bir şekilde karşılık bulamadığı,vicdanlı,imanlı, ferasetli ve duyarlı Türk Milletini asla bu yalanlarına inandıramadığı açıkça görülüyor.

ÇKP Faşizminin Türkiye’deki Yalancısı ve Sözcüsü Perinçek’in bu aşağılık yalanlarına karşı tepkiler Türkiye’de çığ gibi büyüyor. Doğu Perinçek tarafında bir Çin gazetesine verilmiş olan röportajda, Uygurlar ve Çinlilerin kardeş gibi yaşadıklarını ve Kendi dillerini serbestçe konuştuklarını öne süren Perinçek ”Bizim arkadaşlarımız kamp denen eğitim kurumlarını ziyaret ettiler. İnsanlar orada meslek öğreniyor, İş öğreniyor aynı zamanda Çince öğreniyor.” yalanlarına de kimseyi inandıramadı.

Doğu Türkistan başta mazlum Müslümanlar konusundaki duyarlılığıı ve yayınları ile öne çıkan ve Mazlumların her zaman duasında olan Ülkemizin önde gelen ulusal yayın organlarından Milli Gazete ise Perinçek’in yalanlarına karşı yayınladığı “Perinçek’in Uygur skandalı bitmiyor: ‘Kardeşçe yaşıyorlar’mış“başlıklı haber yorumu ile tepkisini ortaya koydu. Çin’in Doğu Türkistan’da Uygur Türkleri’ne karşı yapmış olduğu baskı ve zulüm politikası tepki çekerken, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten gelen Çin’i savunma açıklamaları büyük tepki topladı.

DENİZLİ AKİSHABER

Denizli merkezli Gönüldaş Haber Sitemiz Akishaber.com.tr yayınladığı haber yorumunda Perinçek’in yalanları ile ilgili olarak şu ifadelere yer vermiş bulunuyor ; ” Doğu Türkistan’a uygulanan Çin Zulmü aralıksız devam ederken Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Çin’i savunmaktan hiç vazgeçmiyor. Son zamanlarda gündemde sıkça yer bulan Uygur Türklerinin sorunlarını görmezden gelen Perinçek, Doğu Türkistan’a (Sincan-Uygur bölgesine) 5 kez gittiğini, Uygur, Kazak, Tatarlar ve Çinlilerin kardeşçe yaşadıklarını gördüğünü öne sürdü. Kendi dillerini serbestçe konuştuklarını öne süren Perinçek ”Bizim arkadaşlarımız kamp denen eğitim kurumlarını ziyaret ettiler. İnsanlar orada meslek öğreniyor, İş öğreniyor aynı zamanda Çince öğreniyor.” iddiasında bulunuyor.

Hilalgül Yalnızkurt'un Profil Fotoğrafı, Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Hilalgül Yalnızkurt dahil, gülümseyen insanlar

Hilalgül Yalnızkurt adlı bir diğer gönüldaşımız ise Perinçek’in son zamanlarda Tv.larda ve medya’da boy göstermesine ve himaye edilip kollanmasına sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda tepkisini şu sözler ile dile getirdi ; ” Müslüman olup Türk olmayan ve bundan da gurur duyanlara sözüm yok.Ancak hem Türküm deyip hem de müslüman olduğunu söyleyen dostlarımızın bu kitapsız satılmış şeref fukarası yaratık ile sizin hangi özellikleriniz örtüşüyor ki bu adam sizi yönlendiriyor ve siz bu adamla yan yana olmaktan gocunmuyorsunuz ? ” sözleri ile tepkisini ifade etti.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Bir diğer Vicdanlı ve Onurlu dostumuz Abdullah Nacı ise twitter üzerinden Perinçek’in Çin yanlısı yalanlarına şu sözlerle tepki gösterdi ; “Perinçek Maocu,Pol Potçu,Sultangaliyevc oldu,Apocu oldu,Atatürkçü oldu, Ulusalcı oldu,Milliyetçi oldu,Ruscu oldu,Çinci oldu,BİR TEK İNSAN OLAMADI

ÇKP ve Yalakalarının Yalanları Deccalın Semeri Gibi Tarumar Oluyor

ÇKP Faşizmi, Türkiye’deki kiralık maşası Perinçek ve vidan ve onur yoksunu yalancı avanesinin onlarca yıldan beri Türkiye’de yaptığı yalan propagandalarının bir işe yaramadığı gerçeğini görünce bu kez Türkiye’deki demokrasi,insan hakları,ifade ve basın özgürlüğünü istismar ederek ÇKP Merkez Komitesine bağlı olarak faaliyet gösteren Çin medyasının 4 Tv.kanalı ile 3 radyosunu ticari şirket olarak Türkiye’de faaliyete geçirdi. ÇKP Yalanları ile Çin işgal yönetiminin Doğu Türkistan’daki baskı,zulüm,soykırım cinayetlerini gizleyebilmek ve Doğu Türkistan konusunda Türk kamu oyunun aldatmak için milyonlar harcayarak yaptıkları bu sahte ve yalan propagandalarının Türkiye’de gün geçtikçe artan Doğu Türkistan duyarlılığı ve Türk Milletinin İşgalcı ve soykırımcı Çin emperyalizmine karşı protesto ve tepkilerinin daha da artmasına neden oldu. 20 Aralık 2019’da Fatih Camisi ile Bayezit Camisi arasında akan on binlerce Müslüman Türk’ün Çin Zulmüne tepkisi ile zirveye ulaştı. 20 Aralık 2019’da on binilerin ALLAHUEKBER sesleri ile ” ÇKP Deccalının Semeresinin parçalanarak tarumar olduğunu ” başta ÇKP Faşist-Emperyalizmi ile onun Türkiye’deki kiralık yalakaları ve tüm alem böylece yakinen görmüş oldu.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1164 Kez Görüntülendi.