logo

trugen jacn

ÇİN ZALİMİNİN DESTEKÇİSİ UYGURLARIN DÜŞMANI PERİNÇEK NEDEN SÜREKLİ EKRANLARDA ?

Doğu Perinçek, Çin medyasına manşet oldu!

UYGUR HABER VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (UYHAM)

ÇKP faşizminin Türkiye’deki destekçisi,şakşakçısı ve ortağı,Çinli işgalcıların toptan etnik soykırımla bu fani dünyadan tamamen yok etmek istediği Çin’in mağduru Doğu Türkistanlı Türklerini azılı düşmanı Perinçek televizyon kanallarına sık sık çıkarılıyor ve konuşmalarında Soykırımcı Katil Çin işgal yönetiminin insanlık dışı cinayetlerini destekliyerek soykırımın ortaklığını yapıyor.Mazlum Doğu Türkistanlıların ise tepkisini en şiddetli şekilde lanetini hak ediyor ve kendisine beddualar ediliyor.

Milli Gazete’de yer alan bilgilere göre Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e televizyon kanallarına çok çıkarılmasının sebebi olarak bir çok özel Televizyon kanallarının bağlı olduğu Holding’lerin ÇKP yönetimi ile ekonomik ilişkileri nedeniyle sürekli televizyorlara davet edildiği ileri sürülüyor.

Gazeteci yazar Yıldıray Oğur’un Perinçek hakkında “Son 10 ayda 50 kez özel kanallara çıkarıldı” tespitinde bulunuyor.

Televizyonların Bağlı Olduğu Holdingler Çin ile Ekonomik İlişkileri Var

Milli Gazete’nin Furkan Haber’i kaynak göstererek verdiği bilgilere göre Türkiye’de ÇKP’nin kanlı Diktatörü ve milyorlarca Müslüman ve Çinli masumun katili Mao Zedong’un kuyruğu ve ÇKP Faşizminin Türkiye’deki azılı ve sabıkalı taraftarı Doğu Perinçek’in genel Başkanı olduğu Vatan Partisinin genel seçimlerde aldığı oy oranının  %1’in dörtte biri (0,025)kadar az oy almasına rağmen sürekli televizyona çıkartıldığını ancak diğer muhalefet partilerinini ise hiç davet eiilmedikleri belirtildi.Haberde ayrıca,bu özel televizyon kanallarının Çin’in Doğu Türkistan’daki dini ve etnik soykırım cinayetlerini destekleyen ve Çin’in Doğu Türkistan genelinde Hitler Faşizmini örnek alarak kurduğu yüzlerce Çin tipi Toplama/Nazi kamplarına savunan ve burada tutuklu milyonlarca Müslüman Türk tutuklu’ya yapılan insanlık dışı baskı,zulüm ve işkenceye ” çin onlara eğitim veriyor. ” alçak yalanını sarfeden Perinçek’in bu yalanlarının halkın tepkisini çektiği ve bu nedenle bu televizyon kanallarının seyircilerinin günden güne azaldığı de ileri sürüldü.

Gazete haberinde Gazeteci Yazar Yıldıray Uğur’un yazısında şu çarpıcı cümlelere de yer verildi : “Her gün aynı adam televizyonlara çıkıyor. Sürekili Çin yalanlarını tekrarlıyor. Çin’in Müslüman Türklere yaptığı baskı,zulum ve işkenceleri savunuyor. Bu ÇKP yalanları ile Türk seyircisi zehirlemeye çalışıyor.

Bazı özel Televizyon kanallarının bağlı olduğu Holding’lerin Çin ile çok sıkı ekonomik ve ticari ilişkilerinin olduğu öne sürülüyor. Bu Holdinglerin Komünist Çin ile olan ticari ilişkilerini Perinçek ve onun ekibinden olan güdümlü adamlarının aracılık ettiği bu yolla büyük paralar kazanarak Çin usulü vurgun yaptıkları iddia ediliyor. Ayrıca,en dakkat çekici olanı ise hiç bir siyasi Parti’nin Çin’de temsilciliği bulunmasken Perinçek’in % 1’nin çeyreği orannında oy alan Vatan partisi’nin Çin’de Temsilciliği bulunuyor.

This image has an empty alt attribute; its file name is image-2-500x336.png

MHP’den Perinçek’e Sert ve Ağır Sözler

Çin’in Türkiye’deki yıllanmış ve katmerli yalancısı Vatan(Sız)Partisi Genel Başkanı Perinçek bazen de Cami duvarını kirletmekten geri durmuyor. Kendisini sürekli olarak gündemde tutabilmek adına sıradışı ve haddını aşan söylemlerle kamu oyunun nefret ve tepkisine sebep oluyor. Nitekim geçtiğimiz haftalarda Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Sayın Dr.Devlet bahçeli hakkındaki sarfettiği agresif ve hadsız ve saygısız sözleri nedeniyle MHP Genel Başkan Yrd.cısı Sayın Semih Yalçın tarafından ” AŞISI HALA BULUNMAMAŞ ÇİN MİKROBU sözleri ile ağır biçimde eleştirilmişti.

Bu kez ise,MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Soykırımcı Çin’in kiralik destekçisi ve ÇKP Zaliminin ortağı ÇKP’nin mağduru mazlum Uygur Türklerinin düşmanı Çakma Çinli Perinçek’ı sosyal medya üzerinden çok ağır ve sert biçimde eleştirmiş bulunuyor. MHP Milletvekili Sayın Enginyurt’un açıklamasında ” Perinçek Ülkücü Katilidir. Bunlar Çin Uşağı Maocu Komünistlerdir. ” sözleri dikkat çekiyor.

Çin Zulmünün Destekçisi ve Çin’in Mazlumu Uygurların Düşmanı Perinçek’in yalanlarını içeren video görüntüsüne aşağıdaki linkten ulaşılabilir.


Etiketler: » » » » » » » »
Share
372 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ